Ar verta investuoti į papildus su hialurono rūgštimi? Pasitikrinkite

2020-02-27, Pranešimas spaudai

Šiandien mums yra siūloma ypač daug gaminių, tad vartotojui neretai tenka iš tiesų ilgai pasukti galvą, kol randamas atsakymas, į kuriuos iš jų verta investuoti. Ne išimtis ir papildai su hialurono rūgštimi. Tad pats metas sužinoti, ar verta į juos investuoti ir, jei taip, tai kodėl? 

Priežasčių, kodėl verta investuoti į hialurono papildus tikrai netrūksta:

• Pirmiausia reikia pažymėti, kad į papildus su hialurono rūgštimi turėtų investuoti visi asmenys, kurie yra vyresni nei 20 – erių metų amžiaus, kadangi būtent nuo tada organizmas šios medžiagos pagamina vis mažiau. Tad papildomas jos vartojimas užkirs kelią trūkumui ir dėl jo galintiems kilti neigiamiems išvaizdos bei savijautos pokyčiams.

• Papildomai hialuronas turėtų būti vartojamas ir tuo atveju, jei asmuo vartoja alkoholį, rūko ar nevengia UV spindulių, kadangi šie veiksniai taip pat gali sulėtinti hialurono gamybą.

• Verta naudoti ir tuo atveju, jei dažnai skraidote lėktuvais – sausas jų oras ir laiko skirtumai neigiamai veikia jūsų odą, ji gali papilkėti, išsausėti, išryškėti smulkūs kapiliariai.

• Ne paslaptis, kad bėgant metams, žmogaus oda praranda gebėjimą išlaikyti drėgmę, nelieka ir stangrumo, švytėjimo, atsiranda raukšlelės. Taigi, šiuo atveju ypač tikslinga naudoti hialurono rūgštį – ji padės išlaikyti drėgmę, tad oda atrodys gaivi ir švytinti, be to, bus sumažinti raukšlių atsiradimo tikimybė.

• Hialurono rūgštis – veiksminga priemonė, kovojant su dermatitu.

• Akių sausumas vargina tūkstančius žmonių visame pasaulyje – ši problema dažnai pasitaiko ne tik tarp vyresnio amžiaus žmonių, bet ir tarp darbingų asmenų, kadangi didžioji dalis jų praleidžia ne vieną valandą per dieną žvelgdami į kompiuterio, išmaniojo telefono ar planšetės ekraną. Taigi, hialurono rūgštis yra viena iš tų medžiagų, kuri gali pašalinti akių sausumo keliamą nemalonų pojūtį.

• Papildomas hialurono rūgšties vartojimas yra išmintingas sprendimas ir tuo atveju, jei kenčiame dėl sąnarių skausmo: kaip žinia, ši medžiaga sutepa sąnarį, tad žmogus gali ir vėl džiaugtis nevaržomu judėjimu.

• Nors daugelis galvoja, kad kalcis – vienas pagrindinių elementų, kurio reikia, kad turėtume tvirtus bei stiprius kaulus, o taip pat sumažintume jų traumų riziką, dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad vis daugėja tyrimų, įrodančių, kad pakankamas hialurono rūgšties vartojimas taip pat teigiamai veikia kaulų būklę.

• Danties šalinimo operacijos – vienos dažniausių. Ne paslaptis, kad visi tikisi sklandaus, o svarbiausia – greito gijimo. Na, o hialurono rūgštis gali paskatinti gijimą.

• Ne paslaptis, kad sveikos ir gražios šypsenos sąlyga yra sveikos dantenos. Ir nors egzistuoja daugybė būdų, kuriuos gali išbandyti norintieji turėti puikios būklės dantenas, verta atminti, kad būtent hialurono rūgštis yra viena efektyviausių priemonių.

• Anksčiau ar vėliau, kiekvienas susiduria dėl įvairių priežasčių atsiradusiomis žaizdomis. Belieka tik pridurti, kad jų turintieji, taip pat turėtų papildomai vartoti hialurono rūgštį, kadangi ji skatina gijimą.

• Tie, kurie nors kartą yra susidūrę su rūgšties refliuksu, puikiai žino, kokius nemalonius pojūčius tai sukelia. Belieka tik pridurti, kad pakankamas hialurono rūgštis kiekis palengvina simptomus.

Jei bent vienas iš jų atvejų apie jus, verta investuoti į papildus, turinčius hialurono rūgšties. Daugiau apie tai sužinosite ohhira.lt. Ir taip pat nereikia pamiršti, kad pačių geriausių rezultatų sulauksite tuomet jei sveikai maitinsitės, gersite pakankamai vandens, miegosite 8 valandas per parą, pakankamai laiko skirsite poilsiui, išmoksite suvaldyti stresą ir t.t.


Straipsnio komentarai

..2020-02-27
koks keistas straipsnis tarsi tos gyvačių nuodų aliejus tai tik priedanga kad kalbėti apie kažkokias fondus, firmų akcijas, programas, čekius, bondus, tt. Tas žodis "investuoti" panaudotas taip tarsi tie stebuklingi šundaktarių tepaliukai labai brangūs. Tarsi kažkokie "amuletai" indėnams ir taip dėvintiems galingų plunksnų karūnas. Nusipirksit pasitepsit užpakalį ir pradės sviestuotas sviestas sviestuotis iš ten kur saulė neteka. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?