Domina automobilį lizingas: sužinokite, kokios sąlygos gali būti taikomos

2020-02-27, Pranešimas spaudai

Ne paslaptis, kad toks sprendimas, kaip automobilių lizingas turi iš tiesų labai daug puikių privalumų, iš kurių svarbiausias tas, kad galima naudotis automobiliu tuomet, kai jo iš tiesų reikia. Vis dėlto, taip pat nereikia pamiršti, kad skirtingos lizingo bendrovės taiko skirtingas sąlygas. Taigi, kviečiame sužinoti, kokios sąlygos yra taikomos dažniausiai.

Automobilių kiekis – ribotas

Nors tai – ne sąlyga, kurią turi atitikti šia paslauga norintis pasinaudoti asmuo, dėmesį vis tiek verta atkreipti į tai, kad dažniausiai šiems asmenims bus pasiūlyta rinktis iš riboto automobilių kiekio. Kita vertus, tai tikrai neaptemdys nuotaikos, kadangi automobilių pasirinkimas vis tiek bus toks didelis, kad tinkamiausią sau ras kiekvienas: tiek fizinis, tiek juridinis asmuo; tiek planuojantis artimas, tie tolimas keliones.

Automobilio nuomos trukmė

Svarbi sąlyga, kurią reikia tinkamai įvertinti iš anksto, yra automobilio nuomos trukmė. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad dažniausiai siūloma trukmė siekia nuo 1 iki 12 mėnesių. Tiesa, yra ir įmonių, kurios siūlo rinktis mini lizingą, t.y., tokį lizingą, kuomet nuomos trukmė siekia nuo 1 iki 3 mėnesių.

Leistina rida

Dar viena svarbi sąlyga, kurią taip pat verta atsakingai įvertinti iš anksto, yra leistina rida. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad paprastai ridos ribos yra apibrėžiamos vienam mėnesiui ir dažniausiai siekia bent kelis tūkstančius kilometrų.

Draudiminės frančizės dydis

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad šią paslaugą tiekiančios bendrovės paprastai iš anksto yra nustačiusios draudiminės frančizės dydis.

Ar teikiamos konsultacijos pasirenkant automobilį?

Puiku, jei esate apsisprendę, koks automobilis jums iš tiesų yra reikalingas. Vis dėlto, jei šio sprendimo dar nepriėmėte, ypač naudingu pasirinkimu gali tapti specialistų konsultacijos, padėsiančios išsirinkti tinkamiausią automobilį. Taigi, tokiu atveju pirmenybę vertėtų teikti tai įmonei, kuri teikia konsultacijas.

Paslėpti mokesčiai

Na, ir, žinoma, dar vienas dalykas, kuriuo ypač pravartu pasidomėti, yra paslėptų mokesčių egzistavimas – būtent tokį principą taiko kai kurios įmonės.

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad automobilių kiekis dažnu atveju yra ribotas. Taip pat svarbu akcentuoti, kad renkantis įmonę, reikėtų įvertinti ir šiuos kriterijus: automobilio nuomos trukmę, leistiną ridą, draudiminės frančizės dydį, paslėptus mokesčius bei galimybę gauti konsultaciją. Tiesa, jei jums yra aktuali ypač nedidelė automobilio nuomos trukmė, tai tokiu atveju ypač puikiu pasirinkimu galėtų tapti mini lizingas, kurio trukmė siekia vos nuo 1 iki 3 mėnesių. Beje, mini lizingas gali tapti puikia išeitimi ir tiems, kurių tikslas yra įvertinti automobilį ir suprasti, ar jis gali iš tiesų puikiai pateisinti lūkesčius. Kas žino, galbūt mini lizingo laikotarpiui pasibaigus, panorėsite įsigyti būtent tokį automobilį. Tad linkime teisingų pasirinkimų.

 


Straipsnio komentarai

..2020-02-27
keistas straipsnis. autoriaus vardas yra "Pranešimas", o pavardė "spaudai". Ar čia kitaip reikalinga suprasti šituos papilstymus iš tuščio gausybės rago į kiauros geldos ausį? Taip kaip suorganizuotos tokios visos keistos "paslaugos", kur reikalingi "konsultantai" tai ir yra kaip ir sugalvota siena. Apsauga visų pirma dėl jūsų pačių. Šiuo atveju visos lizingo ir automobilių nuomos bendrovės tai kaip karinio motorizuoto dalinio parkas jau esantiems už fronto linijos spec nazams. Tai nėra skirta vietiniams. Tai ir dalis kaimiečių (village people) turizmo ty never ending "tours of duty" free shopping. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?