Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programa bus patvirtinta artimiausiu metu

2015-02-08, ZUM informacija

Lietuvai nereikės laukti ES finansinių reglamentų keitimo tam, kad būtų galima artimiausiu metu patvirtinti Žemės ūkio ministerijos parengtą Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programą.   

Šią žinią oficialiai pranešęs Europos Komisijos (EK) žemės ūkio ir kaimo plėtros generalinio direktorato generalinis direktorius Jeržis Pleva (Jerzy Plewa) informavo, kad EK tarnybos programą įvertino palankiai ir nustatė: ji ne tik prisideda prie strategijos „Europa 2020“ įgyvendinimo, skatindama tvarią kaimo plėtrą visoje ES, papildo kitas Bendrosios žemės ūkio politikos priemones, bet ir atitinka visus teisinius reikalavimus.

Už puikų bendradarbiavimą rengiant ir derinant programą Lietuvos žemės ūkio ministerijos specialistams padėkojo ir EK Žemės ūkio ir kaimo plėtros direktorato atstovas Marijus Milučevas (Mario Milouchev). „Linkime Lietuvai sėkmingai įgyvendinti programą, nes ji bus svarus indėlis į Jūsų šalies žemės ūkio sektoriaus plėtrą”, – rašė EK pareigūnas, neabejojantis, kad Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programa oficialiai bus patvirtinta jau vasario mėnesio viduryje.

2014–2020 metais Lietuvos kaimo plėtros programai bus skirta apie 2 mlrd. eurų (kartu su nacionalinėmis lėšomis).


Straipsnio komentarai

nomeda2016-09-08
Labai geros žinios. Džiugu žinoti, kad Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programa oficialiai bus patvirtinta jau vasario mėnesio viduryje. Nes parama kaimui duos išties didžiulę naudą žemės ūkiui. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?