Policija: neįsileiskite į namus apsimetėlių specialistų, siūlančių dezinfekuoti namus

2020-02-29
D.Umbraso nuotr.
D.Umbraso nuotr.

Penktadienį buvo pranešta apie nustatytą pirmąjį koronaviruso atvejį Lietuvoje. Infekcija nustatyta iš Veronos vasario 24 dieną grįžusiai pacientei, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Penktadienį į posėdį susirinkusi Vyriausybės ekstremalių situacijų komisija paskelbė nusprendusi pasitelkti karius oro uostuose ir pasienyje bei rekomendavo atšaukti masinius renginius Šiaulių mieste ir rajone, siekiant užkirsti kelią koronaviruso plitimui.

Lietuvos policija taip pat suskubo išplatinti įspėjimus gyventojams ir neįsileisti įtartinų asmenų į namus. Pareigūnai primena, kad kylančia panika dėl koronaviruso gali pasinaudoti ir sukčiai ar vagys. „Policija įspėja gyventojus neatidarinėti durų nepažįstamiems asmenims, kurie apsimeta medikais, pareigūnais, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro ar kitų tarnybų pareigūnais ir siūlo dezinfekuoti namus, apžiūrėti asmenis ar kambarius ir pan.

Atkreipiame dėmesį, kad tarnybų atstovai ar pareigūnai turi turėti atpažįstamą uniformą ir tarnybinius pažymėjimus. Išlikite budrūs, nepasiduokite panikai, o kilus įtarimams – nedelsiant skambinkite 112“, – rašoma Lietuvos policijos socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

Tai2020-02-29
Debilo rasliava Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-02-29
paimkit kitą šio straipsnio įdomią lulzboat: "nepasiduokite panikai". Matot "pasiduoti" yra ir karinių veiksmų žargonas. Jie įspėja, kad kapituliacija nepadės. Jie karo belaisviais neužsiima. Jie kariauja pagal oriflame doktriną. Tarsi "panika" ir yra kažkas kas jus puola. Nu iš esmės tokie straipsniai ir yra "panika" su kuria puolama. Nu tarsi buožė muštų su lazda ant kurios užrašyta "neskauda" ir aiškintu jugi čia "neskauda", nepasiduok skausmui. Kitas reikalas su "panika" tai jau ta kvaila nei šis nei tas nadsat teritorija, kur lenkų kalboje "pan" ir "pani" yra "ponas" ir "ponia" atitinkamai. Tad čia ir yra baisu kad žiniasklaida kuri turėtų tarnauti kaip kažkas kas suartina yra naudojama kad skaldyti. Kodėl anglų kalboje sakoma kad "first casualty of war is the truth"? Čia irgi lulzboat, tarsi jums kas nors kada nors sakydavo tiesą. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-02-29
ostapininkai kabina makaronus kad atseit jeigu kažkas vilki citrininų spalvos liemenes ant žalių citrinų spalvos uniformos tai jie atseit neapsimetėliai. Kas iš tų pažymėjimų? jie taip ir naudojami kad sužymėti žmones į daktarų grupuotės skerdyklas ir krematoriumus. Panagrinėkit gestapo pagalbinius tinklus: voluntariusius, policijos rėmėjus, šaulius, skautus, tt. Pažiūrėkit šilutės ligoninėje gydytojų algos yra virš 2000 eurų/mėn. Tai yra apie 7000LT/mėn. Toje šiaulių ligoninėje virš 3000 eurų/mėn. Apie 12000LT/mėn. Turbūt kauno klinikose ir santariškėse atitinkamai viskas didėja pagal kažkokias progresijas. Kitas reikalas kad tie daktarai tai vienu metu dirba keliose ligoninėse po visą lietuvą. Tai jeigu kažkoks daktarintojas apsiforminęs kad dirba 3-4 vietose tai pas juos vien "oficialios" algos jau yra žymiai didesnės negu kažkokioje amerikoje ar anglijoje. ČIa neskaitant visokių priedų ar "neigiamos" statistikos, kur pragyvenimas čia kainuoja pigiau. Čia nenuostabu jeigu daktarėliai sukrapšto ir po 10000-20000 eurų po mėnesį. Tai yra 40000-70000 lt per mėnesį. Ir visiškai nieko nedarydami ir nedirbdami. Tik už gražias akis ir vatnykų dėvėjimą (ėriuko tylėjimo baltų chalatų iš medinės vilnos). Tad kas čia per stebuklas su kuo susietas tas algų spurtas, kur per kelis metus algos padidėjo kelis kartus. Čia visų pirma reikalinga žiūrėti ne į algas, bet į "įpročius", kur nebūtina ir nereikalinga krėst protusi šaukštais. Negalima klausinėti negalima sakyti su gražulio kelnininkų ir sarafanų al-qaeda. Nes čia kalba ir eina apie kepures kariniams jurgiams. SOFA susitarimus. Tai ir yra karinės darbo vietos mūsiškių "specialistams" ir su tuo susietas "our way of life". Tad su ta "dezinfekcija", karantinu, izoliacija vis tiek toliau tesiama "valančiūnų" (washingtoniūnų) etninio valymo lulzboat. Tik aišku tai labai stiprus "dėmesio nukreipimo" svertas. Tad pradžiai dėl saugumo galima laikyti "virusu" bet ką kas aiškina apie šitą virusą. Nu kaip dezinfekuojamos nešvarios burnos iš kurių byra rupūžės? Aš pamenu vaikų darželiuose jeigu vaikas nusikeikus grasindavo kad reikės burną su muilu plautis. Tad lygiai ta pati daina ir su tais ostapininkais terbakrauskiais kaip šešelgis ar veryga ar nausėda. Jugi jie visiški beraščiai perestukinai. Ir čia užsikorę ant altoriaus kriuksi. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?