Šilutės techninės apžiūros stotis užsiaugino „raumenų“

2020-03-03, vta.lt

Naują patikros liniją atidarančios Šilutės techninės apžiūros stoties vadovai džiaugiasi pavykus vienu ypu išspręsti gerokai daugiau uždavinių, nei galima pagalvoti žiūrint į trečdaliu išaugusius stoties mūrus: po modernizacijos šio krašto automobilininkams atsiveria naujos galimybės ne tik taupyti savo laiką, bet ir gauti kur kas išsamesnę informaciją apie eksploatuojamos technikos „sveikatą“.

Klaipėdos regione techninę apžiūrą atliekančios įmonės „Transkona“ generalinis direktorius Paulius Pleskovas, pasakodamas apie Šilutės TAS plėtrą akcentavo, kad problema buvo tapęs ne vien ribotas stoties pralaidumas.

„Pagal patikrai atvykstančių automobilių skaičių Šilutės stotis iš esmės prilygo esančioms didesniuose Lietuvos miestuose, todėl plėtra buvo neišvengiama. Tačiau pastatę trečiąją patikros liniją mes ne tik radikaliai sumažinsime „gyvose“ eilėse laukiančiųjų skaičių, bet sudarysime prielaidas žmonėms kur kas geriau planuoti laiką: Šilutės TAS įdiegta nauja informacinė sistema, leisianti internetu, per svetainę www.vta.lt  ar telefonu (8 441) 62395, registruoti automobilį apžiūrai jo šeimininkui patogiausiu laiku. Kol kas tokiu būdu patikrai bus galima per dieną priimti apie 20-22 transporto priemones, o esant poreikiui – darbų apimtis padvigubinti. Naujojoje apžiūros linijoje bus tikrinami automobiliai iki 3,5 t bendrosios masės bei motociklai, tad kviečiame Šilutės TA stoties klientus registruotis ir išbandyti naują paslaugą jau nuo kovo 10 d.“, – akcentuoja P. Pleskovas.

„Transkona“ vadovas taip pat pasidžiaugė, kad Šilutės TAS rekonstrukcijos metu išspręstos ir kai kurios kitos problemos: sutvarkyta aplinka, naujai įrengtas išvažiavimo kelias į pagrindinę Dariaus ir Girėno gatvę. Atšilus orams teritorijoje bus sužymėta parkavimo-laukimo aikštelė bei bus įrengta moderni klientų transporto priemonių priėmimo apžiūrai sistema, valdoma švieslenčių pagalba. Atnaujinta dalis apžiūros stoties tikrinimo įranga bei įrangos valdymo programa. Be to, naujoje patikros linijose sumontuota itin moderni automobilių išmetamųjų dujų ištraukimo ventiliacija, įrengtas naujos kartos stabdžių stendas, leisiantis tiksliai išmatuoti ir visų varančiųjų ratų transmisiją turinčių mašinų stabdžių sistemos efektyvumą, pakabos tikrinimui ir vizualinei apžiūrai – funkcionalus žirklinis keltuvas.

Taip pat norime informuoti klientus, kad keičiasi Šilutės TAS darbo laikas. Nuo kovo 10 dienos stotis dirbs II-VI nuo 8.00 val. iki 17.00 val., pirmadienis ir sekmadienis -ne darbo dienos. Techninės apžiūros atlikimas pagal išankstinę registraciją bus vykdomas visas penkias darbo dienas – nuo antradienio iki šeštadienio.

Lig šiol Šilutės TAS dviejose techninės patikros linijose per metus būdavo atliekama apie 15 000 pirminių techninės apžiūros procedūrų. Stoties rekonstrukcijos 1-asis etapas ir plėtra kainavo 350 tūkst. eurų. Vėliau šiemet dar planuojama rekonstruoti ir esamą senąją lengvųjų automobilių apžiūros liniją bei atnaujinti esamą technologinę įrangą, įrengti klientų laukimo zoną patalpoje.


Straipsnio komentarai

be vardo2020-03-04
Čia tavo komentarai tai iš kosmoso :D turbūt ne į tą skiltį pataikiai... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-03-03
nu panagrinėkit kitus cirkus. tai yra vykdomą karą prieš lietuvą, bent jau kažkokiuose lapuose ir lapėse. Vienas pavyzdys tai europos žmonių teisių teismas ir bylos. Ten tų bylų nei daug nei mažai, bet ir viena yra "pakankamai". Jos taip įdomiai vadinamos lietuvių kalboje "rakštisteinas prieš lietuvą", "terbakrauskis prieš lietuvą", tt. Tarsi čia kažkoks karas vyksta prieš lietuvą. Tik va jie kariauja kaip "lawful combatants". Jūs jeigu reiškiate nepasitenkinimą automatiškai esate "unlawful combatants" ir jau su jumis elgiamamasi atitinkamai. Taip kad "nustotumėte krūpčioti". Negi nesuprantate kad čia cžv kalėjimas.
Paimkite kitą pavyzdį kuris išplaukia iš to pačio EŽTT, nes tenais nemažai bylų ir yra susieta su žemės nepriklausomybės naikinimu ir laisvės pavergimu, tt. Nu jiems tokia žemė yra gražesnė. Vienas įdomus atvejis vadams ir vadybininkams. Mėnesį prieš patapdamas Rusijos premjeru Vladimir Putin atsistojo į eilę vilniuje kad susigražinti žemę. Čia neaišku ar tas pats putinas ar kitas, bet tame saraše nėra jokių kitokių identifikacijos ženklų, nei gimimo metų, nei paso numerio, nei gimimo liudijimo, tt. Kas įdomiausia kad tuo metu Putinas ir buvo atsakingas už Rusijos ambasadų nekilnojamo turto, įtakos sferų ir interesų valdymą užsienyje. Tai yra tuo metu jis veikė ir lietuvoje. Ir aš kaip suprantu ta eilė taip ir sudaryta kad bet koks "vladimir putin" priėjus eilei gali ateiti kaip kinziulis ir pradėti gražiai tarti kokias tik nori nesamones. Tad tik dabar atseit priėjusi eilė kur žmonės laukia nuo 1991 metų. Ir čia dar ir tremtiniai. Nu cirkų cirkai. Ir tame virš tūkstančio žmonių saraše nėra beveik iš viso nei vienos lietuviškos pavardės. Panašiai su tomis EŽTT bylomis kur kariaujama su lietuva. Ten "putin" pavardė tai dar skambėtų kažkiek baltoslaviškai. Beveik visos pavardės kažkokios tarsi nukritusios iš Europos mėnulio, kuris sukasi aplink Jupiterį.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-03-03
nu tai kas čia per fenomenas dėl ko šilutė pagal patikras prilygo dideliems miestams? Vienas variantas tai atseti korupcija, kur šilkinių kelėnų ratuoti kupranugariai atsituristaudavo į šilutę iš visos lietuvos ne tam kad parodyti savo kaimietiškumą ar kad pažiūrėti kažką, bet kad kažkaip žinodavo kad čia lengviau pralįsti pro kažkokias adatų skylutes į dangų. Mano manymu tai ne visai teisybė. Nu nebent ta adata įsmeigta ant kažkokio ledkalnio antpirščio viršunės. Aš manau kad liūto dalis atliekamo darbo statistikos egzistuoja tik ant popieriaus. Nu pvz SOFA susitarimai, kur atvykstantiems "mūsiškiams" gynėjams, jų šeimos nariams, giminėms, tarnams, pažįstamiems, tt turi būti išduodami tokie patys popieriai kaip ir vietiniams. Nu čia negalima kabinėtik prie pačios "technikos" turbūt jie kariniai auksarankiai ir išmano savo tvarkos ir teisingumo reikalus. Jeigu jie įpratę remontuoti malūnsparnius, naikintuvus, tankus, radarus, palydovus, tt. Tai sutvarkyti kažkokį trandalietą yra juokų reikalas. Bet va išlieka kiti reikalai. Darbas kurio nėra, užmokestis už nieką, darbo vietos fantomasams, draudimas, pensijos, tt. Komentaras patinka Komentaras nepatinka