Pasvalio ringe – čempioniškai

2020-03-04
Šilutės boksininkai sėkmingai pasirodė šalies rajonų suaugusiųjų ir jaunimo čempionate Pasvalyje.
Pasvalyje vasario 13-15 dienomis vykusiame šalies rajonų suaugusiųjų bei jaunimo (17-18 metų) bokso čempionate Šilutės bokso klubo „Kovotojas“ (treneris Vincas Murauskas) ir sporto mokyklos auklėtiniai pelnė 12 apdovanojimų.

Čempionų vardus iškovojo Rugilė Altaravičiūtė, Austėja Aučiūtė, Karina Siminauskaitė, Marius Kontrimas ir Džiugas Liukas. Beje, R. Altaravičiūtė ir A. Aučiūtė – Lietuvos nacionalinės rinktinės narės, sieksiančios kelialapių į šių metų vasaros Tokijo olimpines žaidynes. Treniruočių stovyklos bus surengtos Lenkijoje ir Ukrainoje.

Kovos Pasvalio ringe parodė, kad mūsų krašto sportininkai rimtai ruošiasi atrankos turnyrams. Sidabro medaliai įteikti Markui Auškalniui, Robertui Jokuliui, Kristinai Bataitytei ir Dovilei Marcinkutei. Bronzos medalius pelnė Markas Užkuraitis, Artūras Koroliovas ir Juozas Pečkys.

Vasario 23 dieną Panevėžyje prasidėjo Lietuvos jaunimo bokso čempionatas, kuriame dalyvauja pajėgiausieji miestų ir rajonų boksininkai. Čempionatas finišuos vasario 27 dieną.