„Kablys“ siekia viršenybės ir pripažinimo

2020-03-04
„Kablys“ turi jėgų kopti aukštyn. S. Gvildžio nuotr.
„Kablys“ turi jėgų kopti aukštyn. S. Gvildžio nuotr.
Šilutės rajono krepšinio pirmenybėse atoslūgio nėra: vienos komandos skina pergales, o kitos, net pelnytai laikytos favoritėmis, ima klupti. Taip atsitiko pernykščiams sidabro medalių laimėtojams „Šilutės vandenų“ ekipai, kurios žaidimas apiro, kai dėl gautų traumų nebegali padėti jos lyderiai Kęstutis Mačijauskas ir Antanas Musvydas. Užtat „Kablys“ veržiasi į pajėgiausiųjų komandų ketvertą kartu su SM-1, „Fen Team“ komandomis. Šansų taikytis į ketvirtą vietą dar neprarado ir kitos komandos.

Vasario 24 dieną „Kablys“ (vadovas Andrius Ražinskas) laimėjo svarbias rungtynes prieš „Fen Team“ rinktinę – 79:71 (24:11, 17:17, 18:17, 20:26). „Kablio“ garbę gina Erikas Mikužis (Nr. 5), Martynas Kuncaitis (Nr. 3), Matas Saročka (Nr. 8), Adomas Vitkauskas (Nr. 15), Laurynas Žitkus (Nr. 19), Arvydas Dotas (Nr. 10), Vaidotas Pečiukas (Nr. 11), Rolandas Venckus (Nr. 75), Aivaras Monkus (Nr. 55), Robertas Briliovas (Nr. 22) ir Andrius Ražinskas (Nr. 7).

Komandos asai: buvęs Kauno „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkas V. Pečiukas ir E. Mikužis. Anot varžybų sekretorės Loretos Stančiauskienės, „Kablio“ žaidėjai ir neatlikdami metimų į krepšį kabliu moka nusiteikti kovai bei laimėti. „Kablys“ kabinasi į stipriausiųjų komandų ketvertuką, kovosiantį dėl rajono čempionų titulo ir didžiosios taurės. Komandos kraitis iki vasario 26 dienos – 10 taškų. Šį mėnesį „Kabliui“ liko rungtynės su „Gluosniais“ (9 tšk.) ir kovo 4 dieną su autsaideriu „Vilkyčiais“ (6 tšk.). Išsaugo viltis patekti į didįjį ketvertuką „Šilutės vandenys“ (10 tšk. iki vasario 25 dienos)„Rusnė“ (10 tšk.), net „Draugystė“ (7 tšk.). Pastarajai liko rungtynės su SM-2 rinktine ir „Fen Team“. Bet rusniškių šansai geresni, nes vasario 22 dieną salos komanda nugalėjo „Draugystę“ – 94:63, o „Gluosniai“ į veikė SM-2 – 99:77.

„Ten Team“ vasario 20 dieną sutriuškino „Šilutės vandenis“ – 110:57. O štai „Šilutės vandenys“ susilpnėjo, nes traumos išvedė iš rikiuotės ekipos lyderius K. Mačijauską ir A. Musvydą. Vasario 25 dieną tarpusavyje žaidė Šilutės sporto mokyklos SM-1 ir SM-2 rinktinės. Nugalėjo pirmoji rinktinė – 104:44. SM-1 rinktinė jau surinko 13 taškų. Trenerio P. Joniko auklėtiniams liko rungtynės su „Fen Team“ ekipa.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!