Paaiškėjo Pagėgių savivaldybės moterų tinklinio pirmenybių nugalėtojos

2020-03-06
Inga Kuzmarskienė,  Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė
Inga Kuzmarskienė, Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

Vasario 22-ąją Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko Pagėgių savivaldybės moterų tinklinio pirmenybių finalinis etapas. Čempionato varžybos prasidėjo dar š. m. sausio 16 d. ir vyko pagal sudarytą tvarkaraštį.

Pirmenybėse, kurias organizavo VšĮ „Sporto ir turizmo centras“, dalyvavo 4 komandos: „PAGĖGIŲ MSM I“, „ŠILGALIAI“, „PAGĖGIŲ MSM 2“, „PAGĖGIŲ PAJE“.

Visų pirma, komandos sužaidė trijų ratų sistema, po to komanda, užėmusi pirmą vietą, susitiko su ketvirtos vietos laimėtoja, o antra - su trečia vieta. Taip išaiškėjo, kurios komandos kovos dėl Pagėgių savivaldybės moterų tinklinio čempionės vardo.

Pusfinaliai ir finalai buvo žaidžiami iki trijų laimėtų setų, 25 taškų. Tiek dėl trečios vietos, tiek dėl pirmos komandoms prireikė žaisti net po penkis setus, ir tai įrodė, kad komandos yra vienodo pajėgumo bei noro tapti čempionėmis.

Po ypač atkaklių kovų Pagėgių savivaldybės moterų tinklinio pirmenybių nugalėtoja tapo Antano Musvydo treniruojama Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos I merginų komanda „PAGĖGIŲ MSM I“ (Augustė Pociūtė, Emilija Kuisytė, Lina Milerytė, Rugilė Mockutė, Darida Čepukaitė, Deimantė Bartušytė). Antrą vietą iškovojo Pagėgių atviros jaunimo erdvės komanda „PAGĖGIŲ PAJE“. Trečia vieta atiteko Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos II merginų komandai „PAGĖGIŲ MSM 2“. Ketvirta liko merginų komanda „ŠILGALIAI“.

Varžybos buvo atkaklios, o kovingai nusiteikusios varžybų dalyvės iki paskutinės minutės siekė pergalės.

Turnyro dalyvius sveikino ir apdovanojimus turnyro nugalėtojoms įteikė Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas, Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius ir VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ direktorius Ervinas Kuncaitis.

Mero pavaduotoja L. Kazlauskienė, sveikindama pirmenybių dalyves ir nugalėtojas, pasidžiaugė, jog Pagėgiuose aktyviai sportuojama, dėkojo organizatoriams, kad savivaldybėje yra propaguojamos įvairios sporto šakos, linkėjo ir toliau taip gerai žaisti, iškovoti daug pergalių.

Apdovanotos naudingiausios pirmenybių komandų žaidėjos: Rugilė Mockutė, komanda „PAGĖGIŲ MSM I“, Dovilė Valiukonytė, komanda „PAGĖGIŲ PAJE“, Alvyra Jankantienė, komanda „ŠILGALIAI“, Karolina Dovydovaitė, komanda „PAGĖGIŲ MSM 2“.

Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos direktorė Evelina Norkienė pasidžiaugė mokyklos merginų komandų pergalėmis ir įteikė saldžias dovanas.

Varžyboms teisėjavo A. Musvydas, teisėjauti padėjo Benas Mišeikis, laiką ir taškus padėjo skaičiuoti Vitalija Venckauskaitė.

Artimiausiu metu planuojamos Pagėgių savivaldybės vyrų tinklinio pirmenybės, apie kurias bus paskelbta savivaldybės interneto svetainėje www.pagegiai.lt ir Facebook paskyroje.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?