Tikėjosi pasipelnyti, bet verslas žlugo

2020-03-11, Tauragės AVPK informacija

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai 2020 m. kovo 6 d. apie 20.45 val. sulaikė vyrą, gim. 1999 m., kuris prie namo, Šilutės r., Juknaičių k., neteisėtai, turėdamas tikslą platinti laikė nedidelį kiekį, apie 3 g. augalinės kilmės, galimai narkotinių medžiagų – kanapių (antžeminių dalių) ir jas pardavė pirkėjui, gim. 1996 m. Sulaikius įtariamąjį ir apieškant jo automobilį ,,BMW 530D“, policijos pareigūnai rado 22 vienetus folijos suktinukų su baltos spalvos milteliais, kaip įtariama, psichotropinėmis medžiagomis (amfetaminu).

Aiškinantis aplinkybes nustatyta, kad vyras, gim. 1999 m., medžiagas įsigijo iš klaipėdiečio, gim. 1999 m. Atlikus kratą pas tiekėją namuose, Klaipėdoje, I. Simonaitytės g., rasta dar daugiau gėrybių, t. y. kanapių antžeminės dalys (apie 150 gramų), kokainas (apie 3 gramus). Taip pat kratos metu paimtos elektroninės svarstyklės, augalinių medžiagų smulkintuvas bei 2 200 eurų. Sulaikant įtariamąjį klaipėdietį, gim. 1999 m., šis pasipriešino policijos pareigūnui ir sukėlė jam fizinį skausmą.

Įtariamieji sulaikyti ir pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu) ir 286 str. (Pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui).

Tyrimą kontroliuoja Kalipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.


Straipsnio komentarai

Pac kaziolas2020-03-13
Kaušas rimtai koks kurva stirnius idijotas nx pac busi paozines kaziolo gabalas
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ogis2020-03-12
gal kas žino kur gero dūmo rasti šlt??? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-03-11
niekas nepridavė. čia gali būti kažkas visiškai atvirkščiai negu pateikiama. pvz kažkokia "imigracija", kur brexitinė imperija tiekia "nusikaltėlius" į savo kolonijas. Nu "valstiečiai" tai ne vien dėl to kad jie vaidina kaimiečius, bet dar gal ir todėl kad jie iš kažkokių tai valstijų ar valsčių. Atsidūrus kažkokioje tai "sistemoje" iš karto yra kaip už sienos. Čia ypač svarbu jeigu dokumentai yra su "kvapeliu" pvz naudojami kito žmogaus ar iš viso padirbti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Gaila seniuko2020-03-11
Gaila senuko, stirnius pridave???? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-03-11
čia negalima tikėti tuo ką suokia citrinliemeniai. Matot kokius žodžius vartoja oficialūs valstybės tarnautojai apie narkotines medžiagas - gėrybės. Ir be kabučių. Nors visas straipsnis parašytas ta žargonine kalba kur nereikalinga nieko galvoti, nes viskas sukramtyta, bet net Klaipėdos miesto pavadinimo nemoka parašyti be klaidos. Matyt tie geri vyrai kur geroj dievų miško girioje geras gėrybes gėrybina. Nu visų pirma reikalinga į tokius "žygdarbius" žiūrėti kaip į "training day" ir "trainspotting". Tai yra vyksta kažkokios karinės pratybos kur pratinamasi prie nuodėmių (train spotting). Tie "narkotikai" tai tik kažkokie žetonai šitų turistaujančių valstiečių ir žąliųjų citrinų sąjungos žaidimukuose. Nu kita kriptologinė prizmė kurios šiek tiek platesnis kampas tai žaidimas kur misionieriniai koubojai kariauja su aborigeniniais indėnais, kur naudojami įvarūs cheminiai ginklai: pvz ugninis vanduo prieš taikinimo pypkes. Bet tai nėra svarbu. Čia tik makaronai kurie reikalingi vystyti makaronystes, jeigu pagaus ar gaudyti durnius. Nes ir vieni ir kiti tai vienas ir tas pats. Tad visų pirma kol neįrodyta kitaip į tai reikalinga taip ir žiūrėti kad operatyvininkai paėmė atgal į sistemą kažkokį operatyvininką. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?