Šilalės rajone įkliuvo nelegalų alkoholį gabenęs šilutiškis

2020-03-12, VSAT Pagėgių pasienio rinktinės inf.

Šilalės rajone pareigūnai sulaikė Šilutės gyventoją, gabenusį beveik 80 litrų, įtariama, namų gamybos stipriųjų gėrimų.

VSAT Pagėgių pasienio rinktinės  Kriminalinės žvalgybos skyriaus pasieniečiai  kartu su  Tauragės  policijos  pareigūnais  pirmadienį Šilalės rajono Pajūrio miestelyje patikrinti sustabdė automobilį “Audi 80“. Jį vairavo 61-erių Šilutės gyventojas. Bagažinėje, po variklio dangčiu ir specialiai įrengtose automobilio slėptuvėse pasieniečiai rado 25  įvairias plastikines talpas su skaidriu skysčiu, skleidžiančiu alkoholio kvapą.

Keliolika  plastikinių butelių buvo sukišti į storas kojines. Iš viso pasieniečiai ir policininkai šilutiškio mašinoje aptiko 78,5 litro, įtariama, naminės degtinės.

Dėl neteisėto namų gamybos stipriųjų alkoholinių gėrimų laikymo ir gabenimo VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas.  Šilutės gyventojui gresia  bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Po apklausos skyrus kardomąją priemonę rašytinį pasižadėjimą neišvykti pasieniečiai vyrą paleido. Automobilis ir nelegalus alkoholis saugomi VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje.
 


Straipsnio komentarai

Fabio2020-03-14
Nieko cia baisaus dar niekam nepakienke sventas vanduo o kas kas jau policija tai megejai misko uogos Komentaras patinka Komentaras nepatinka
JUONIS2020-03-12
Maršrutas Gardamas - Šilalė taip rodo navigacija. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-03-12
matot su tuo ugniniu vandeniu irgi kažkokia nesamonė. Įsivaizduokit situaciją, kur žmogus nusipirko iš parduotuvės 80 litrų legalios degtinės, bet vežiojasi tą degtinę susipilstęs į tokius plastikinius butelius. Nu jam taip patogiau. Jis kažkokia ekscentriška asmenybė, kultūringas menininkas iš kultūristų namų, inteligentas kuris žiūri į pasaulį kažkokiomis kitokiomis akimis, tt.. Tas žmogus turi net tikrus parduotuvės čekius kad įrodyti savo nekaltumą ir nekaltybę. Nepamirškit kad degtinei nėra galiojimo laiko, tad tie čekiai galioja, net jeigu jis tą degtinę įsigijo sovietiniais laikais.
Dabar prieinama prie kitos velniškų tašų lašėjimo advokatūros akmeninių sienų. Tie kriminaliniai žvalgai ar kraštiniai saugai nustato degtinės laukiniškumo laipsnį tik pagal kvapą. Nu ir kaip jie gali žinoti kaip kvepėjo degtinė vakar ar tarybiniais laikais? Kas ir pagal kokį kvapų buketus ir puokštes juos taip išmokė ar "išdresiravo"? Jie skaitosi vos ne kaip sensoriai, jutikliai, tt. Ar jie sertifikuoti pagal europinius ar kitokius standartus ar jie čia "nustatinėja" viską iš akies? Matot čia vis vainute vainute sugaudavo, bet dabar jau kirto šilutės krašto sieną ir pasirodo kažkoks veiksmas vyksta ir pajūrio mst, šilalės rajone už 10 kilometrų. Tai tas šilutės gyventojas, pagautas šilalės rajone rašė pasižadėjimą neišvykti kur ir iš kur? Ar jis irgi buvo nugabentas į pagėgių pasienio rinktinę? Neina suprasti procedūrinių reikalų. Ta pasienio rinktinė tai nėra saugi teritorija kad saugoti kontrabandą. Pamenate kaip ten atsitiko su tuo cigarečių pilnu vilkiku. Prohodnoj dvor. Nadsat kalboje žodis dvor tai turbūt skaitosi kaip kancarinių karalių dvaras.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?