Dėl koronaviruso Šilutės rajono mokyklose skelbiamos pavasario atostogos

2020-03-12, „Šilokarčemos“ informacija
Ugdymo procesas nutraukiamas ir darželiuose, darbdaviams teikiamos rekomendacijos esant galimybei darbuotojams leisti dirbti namuose.
Ugdymo procesas nutraukiamas ir darželiuose, darbdaviams teikiamos rekomendacijos esant galimybei darbuotojams leisti dirbti namuose.

Pasaulio sveikatos organizacijai (PSO) paskelbus pandemiją dėl koronaviruso, Lietuva suskubo imtis saugumo priemonių.  Jų bus imtasi ir Šilutės rajone.

Nuo kovo 13 d. rekomenduojama, o nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. privalomai stabdomas ugdymo, mokymo ir studijų procesas visose švietimo įstaigose, t.y. universitetuose, kolegijose ir mokyklose, taip pat dienos ir užimtumo centruose, neveiks darželiai, neformaliojo švietimo įstaigos.

Informaciją pateikė Šilutės rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė. Pasak jos, paankstintos pavasario atostogos vaikams ir atskirai Velykoms jų nebus.

Ugdymo procesas nutraukiamas ir darželiuose, darbdaviams teikiamos rekomendacijos esant galimybei darbuotojams leisti dirbti namuose.

Primename, iki kovo 12 d. koronavirusas Lietuvoje nustatytas trims asmenims, buvusiems Šiaurės Italijoje, – moteriai Šiauliuose ir kauniečių porai. Iš viso atliktas 321 tyrimas dėl įtariamo koronaviruso. 

Visuomenės informavimo grupė taip pat skelbia, kad Nacionalinis visuomenės sveikatos centras turi duomenis apie 6 767 asmenis, keliavusius į teritorijas, kurios pripažintos rizikingomis dėl COVID-19 paplitimo, stebima šių asmenų sveikatos būklė.

Taip pat nuo ketvirtadienio informaciją apie tyrimų dėl koronaviruso rezultatus žadama skelbti kartą per parą, ryte, atskirai žadama informuoti, jei atsirastų naujų patvirtintų atvejų.


Straipsnio komentarai

.. @ karūna2020-03-14
nu kaip gali užsibūti tai ko nėra. tai ką jie aiškina apie koroną virusą yra tik fake news makaronai ir kažkokia tikėjimo energija tais makaronais, kuria tarsi spyruokle remiantis ir tiksi tas gegutės lizdas. Tad čia ne "mutavimas", bet tik ėjimas kažkokioje sistemoje, kuri įdiegta ir veikia kaip sistemos dalis. Nu įsivaizduok šachmatų žaidimą, kur kažkoks ostapininkas žaidžia simultaną su grabų ir lieptų lentomis. Nu įsivaizduok laikrodis kurio rodyklės "mutuoja" aplink savo ašį rodydamos į kažkokius skaičius. Tai tik gripo sezonas, kuris panaudotas kaip svertas "kūrybiškai" tam kad galėtų slėpti krematoriumų kūrikai skaičius apie savo kūrybinę veiklą.
Tad į "valstybes" kurios kažkaip "reaguoja" į tą nesamonę valstybiniu lygiu irgi turėtų būti kažkaip žiūrima, kaip į kažkokią koordinuotą karinių operacijų veiklą (joint operations). Čia nėra svarbu praeitis ar išteities taškas, nes nieko nėra žinoma apie vaivorykštinį iškrypėliatą iš smaluotų biudžetų. Visiškai neaišku iš kur jie atsibastę iš po kokių žemių tie kiborgai yra išlindę. Gali būti kad viskas atvirkščiai. Čia tik gyvulių ferma, kur jie prisiveisė eilinį kartą kažkokių jurasikinių parko gatvės mutantų ir žaidžia su jais dievų miškus. Gali būti kad čia kaip toje pasakoje apie pelenę jie bando aiškinti kažką apie vidurnakčio sutiksėjimą ir kad jie jau yra užsibuvę tai yra visos karietos pavirs į supuvusius moliūgus, visi žirgai į žiurkes, princai į varguolius, tt. Iki šiol nėra pas pelenę batukų, nei vieno. Nėra kur gyventi 46 metus, nei prie tarybų sąjungos, nei prie sąjungininkų tarybų, tt.. Net tas darbas duotas jums nedavė niekam jokios laisvės, tik išlaisvintiesiems buožėms. Tai kam šitas vaivorykštinis iškrypėliatas ir jų diktatūra reikalinga?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
karūna2020-03-14
ilgam užsibus mūsuose...mutuoja...
Visiems klius...vieniems sunkiau, kitiems lengviau...kai ką daves...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-03-13
Matot kaip įdomiai: švietimo įstaigose stabdomas procesas kuris susideda iš trijų dalių: ugdymo, mokymo ir studijų. Pats švietimas nestabdomas arba nėra čia ką ir stabdyti nes jokio švietimo ir nebuvo. Kas įdomu kad darželiuose nutraukiamas tik ugdymo procesas. Ten nėra mokymo ar studijų. Matyt kol vaikai maži jie skaitosi labiau apsišvietę - jie dar nenulobotomizuoti iš jų dar neatimti nemokami saldainiukai. Kas įdomu kad vaikų darželių darbuotojams yra galimybės dirbti iš namų. Nu čia nežinosi kas turima omenyje. Negi atseit jie fėjos ir angelai sargai, kurie spokso į vaikus nuotoliniu budu? Men who stare at pet goats. Nu tikrai nekalbama apie valytojas ir kiemsargius. Jie negali iššluoti kiemo, išplauti grindų ir nuvalyti dulkių nuotoliniu būdu. Nors nežinosi gal kituose "protinguose" darželiuose viską ir atlieka rumbos ir robotai, valdomi per atstumą. Tad su bet kokiais kryžiuočių pažadais yra panašiai kaip su tais dušais dievų miškuose. Sakydavo reikia praustis mielas vaike, va sanitarijos įsakymai va higienos ir normos, tt. Bet tada klipatėlėms paleisdavo dujas panašiai kaip tame Nord Ost teatre. Nu tai ir yra švietimas pučiant dūmus į akis (gas lighting). Ta pati daina su visais jų krikštais, baptizmais, blaivybėmis, valančionystėmis, wash-ingtonystėmis, nuodėmių atleidimais, anoniminiais alkoholikais, 12 žingsnelių, tt. Komentaras patinka Komentaras nepatinka