Pažeidėjas pats save paskundė pareigūnams

2020-03-13, aad.lrv.lt

Kovo pradžioje Klaipėdos valdybos Šilutės aplinkos apsaugos inspekcija gavo šio rajono gyventojo pranešimą, kad kaimynai namuose krosnyje kūrena plastiką ir senus baldus. Skambinantis asmuo skundėsi, kad degančios atliekos užteršė orą, todėl tame name gyvenantiems žmonėms sunku kvėpuoti.

Pareigūnai, nuvykę nurodytu adresu, nustatė, kad skundas pagrįstas – krosnyje kūrenamos  dažytos klijuotos medžio atliekos. Pradėjus forminti dokumentus paaiškėjo, kad tame bute gyvena būtent pranešėjas ir jis pats kūrena draudžiamas deginti atliekas.

Pasirodo, asmuo supainiojo savo buto numerį ir pats „prisidavė“ pareigūnams. Kaimynai šįkart buvo niekuo dėti – jie malkomis kūreno židinį. Pranešėjui-pažeidėjui skirta administracinė nuobauda.


Straipsnio komentarai

..2020-03-13
įdomu ar dar kas nors nėra supainiota ir nutylėta. Kad pasirodo kad pats asmuo kuris "prisidavė" pareigūnams ir buvo pareigūnas kuris buvo vienu metu ir pranešėjas ir pareiškėjas ir tikrintojas ir teisėjas ir baudėjas ir baudų administratorius tt.

Kovo pradžia tai ne data ir ne laikas. Matot net metai nepaminėti. Gal čia kalba eina pradinukams apie kažkokius paukščius kurie vadinasi kovais. Šilutės rajonas irgi ne adresas, nebent turima omenyje tą dainą kur visi tarybų sąjungininkai slepiasi po vienu ir tuo pačiu adreso stogu.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?