Pavasariui atėjus, nepamirškite pasirūpinti savo automobiliu

2020-03-16, Pranešimas spaudai

Atėjus pavasariui, būtina koncentruotis ne tik į spintos turinio atnaujinimą, ar sodo ir daržo darbus, bet pasirūpinti savo automobiliu. Tad pats metas įsiminti, kokius darbus reikia atlikti.

Savaime suprantama, vienas svarbiausių darbų, kurį reikia atlikti pavasariui atėjus yra padangų keitimas. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad pastaruoju metu šiluma į mūsų kraštą ateina kur kas greičiau nei kalendorinis pavasaris, todėl daugeliui tampa neaišku, kada yra geriausias metas padangų keitimui. Ką apie tai sako specialistai? Pastarieji teigia, kad padangas reikėtų pakeisti  tuomet, kai paros temperatūros yra ne žemesnė nei 7 laipsniai šilumos. Viskas todėl, kad esant aukštesnei temperatūrai, padangos greičiau dėvėsis. Na, o, jei dar neturite šiam tikslui reikalingų padangų, pats metas užsukti į Pigu.lt. Čia rasite ne tik didelį pasirinkimą įvairių tipų padangų, bet ir daug vertingų patarimų, kaip išsirinkti tinkamiausią gaminį ar kaip tinkamai prižiūrėti padangas, kad jos tarnautų kuo ilgiau. Taip pat bus užtikrintas greitas ir patogus pristatymas jūsų nurodytu adresu.

Dar vienas svarbus darbas, tai – ratų būklės patikra. Patikrinkite, ar jie tinkamai subalansuoti, ar padangos tinkamai pripūstos.

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad tam tikrų automobilio dalių ar detalių rūdijimas ne tik gadina transporto priemonės išvaizdą, bet ir gali sukelti rimtų padarinių, pavyzdžiui, pirmalaikį stabdžių gedimą. Taigi, jei norite išvengti šio nemalonaus proceso bei papildomų išlaidų, atidžiai patikrinkite, ar nėra korozijos pažeistų vietų.

Tokie veiksniai, kaip druskos ar purvas, gali ne tik paversti jūsų automobilį nešvariu, bet ir pažeisti stabdžių žarneles, o taip pat ir diržus, tad atsakingai patikrinkite ir įvertinkite jų būklę, jei reikia, atlikite atnaujinimo darbus.  

Svarbu tinkamai pasirūpinti ir transporto priemonės salonu. Nereikia pamiršti, kad oda bei vinilas nėra atsparūs šalčiui, todėl atsakingai patikrinkite, ar po žiemos nematyti įtrūkimų. Taigi, svarbu pašalinti ne tik nešvarumus bei dulkes, bet ir naudoti priemones, kurios galėtų pamaitinti šiuos paviršius bei užlyginti mažyčius įtrūkimus.

Kokybiškai nupoliruokite stiklą. Tai ne tik pašalins nešvarumus ar dulkes, bet ir vandens dėmes ar mikro įbrėžimus, be to, užtikrins tvarkingą ir estetišką vaizdą.

Na, ir, žinoma, nepamirškite patikrinti, kiek yra stabdžių skysčio, jei reikia – papildykite. Taip pat patikrinkite, ar nėra skysčio nuotekų, jei taip, jas pašalinkite ir išspręskite problemą, kad  būtų išvengta nutekėjimo ateityje.

Ne paslaptis, kad būtent pavasaris yra pats geriausias metas kelionėms: dienos šiltesnės be ilgesnės, o oro sąlygos – geresnės, tad lengvai ir maloniai įveiksite net pačius sudėtingiausius maršrutus. Tačiau tam, kad keliauti galėtumėte iš tiesų saugiai bei patogiai, būtina atlikti šiuos automobilio priežiūros darbus. Skirkite tam pakankamai laiko ir energijos.


Straipsnio komentarai

tai jau tikrai2020-03-25
tai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?