Pasą galėsime išsiimti per vieną darbo dieną, atsiranda naujų rinkliavų

2020-03-19, tm.lrv.lt

Vyriausybė pritarė atnaujintam valstybės rinkliavų sąrašui. Skubos tvarka užsakytą naują Lietuvos Respublikos pasą gauti bus galima dar greičiau – tą pačią darbo dieną, o ne kitą dieną, kaip buvo iki šiol. Nustatyta rinkliava už šią paslaugą – 190 Eur.

Ši nauja Migracijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos paslauga kol kas bus teikiama Vilniaus skyriuje.

Taip pat nustatytos dar dvi Migracijos departamento teikiamų paslaugų rinkliavos: už prašymo leisti pakeisti darbdavį arba darbo funkciją pas tą patį darbdavį nagrinėjimą ir sprendimo priėmimą – 22 Eur bei už prašymo įtraukti į patvirtintų įmonių sąrašą nagrinėjimą ir sprendimo priėmimą – 56 Eur.

Valstybės rinkliava už prašymo leisti pakeisti darbdavį arba darbo funkciją pas tą patį darbdavį nagrinėjimą ir sprendimo priėmimą būtų imama iš užsieniečio, kuris jau turi leidimą laikinai gyventi Lietuvoje, išduotą dirbti konkretų darbą pas konkretų darbdavį, tačiau pageidauja keisti darbdavį arba keisti darbo funkciją pas tą patį darbdavį. Šią paslaugą Migracijos departamentas teikia jau nuo 2019 m. kovo 1 d., tačiau valstybės rinkliavos dydis už šią paslaugą nebuvo nustatytas.

Valstybės rinkliava už prašymo įtraukti į patvirtintų įmonių sąrašą nagrinėjimą ir sprendimo priėmimą būtų imama iš įmonių, kurios siekia būti įtrauktos į patvirtintų įmonių sąrašą tam, kad galėtų pasinaudoti palankesnėmis užsieniečių įdarbinimo procedūromis. Šią paslaugą Migracijos departamentas taip pat iki šiol teikė nemokamai.

Nuo 2019 m. kovo 1 d. iki 2019 m. gruodžio 31 d. Migracijos departamentas priėmė 998 sprendimus leisti pakeisti darbdavį ar darbo funkciją pas tą patį darbdavį. 2020 m. sausio 1 d. patvirtintų įmonių sąraše buvo 583 įmonės.


Straipsnio komentarai

..2020-03-19
nu čia irgi makaronai atseit būkit ramūs čia viskas su tais užsieniečiais griežtai kontroliuojama. Jie tik atvažiuoja ieškotis gero gyvenimo ir dirbti jums darbų kurių jūs nenorite ir nemokate dirbti. Iš tikrųjų čia ir yra tos graikiškų dovanėlių sistema, kuri užšifruota per švediško stalo mažumų gausybę. Nu jau visa lietuva turėtų skaitytis kaip "mažoji", nes čia nebėra jau lietuvių. Vykdant litvicidą tuštinant cžv gestapo kryžiuočiams lietuvos sodybas ir žemes, lygiagrečiai į atlaisvintą cementinę avalynę kraustosi ir "mūsiškiai". Matot ir pati antraštė ne informuoja bet tyčiojasi. Nu kad "mes" galėsime išsiimti, o ne kad pasą galima bus išsimti visiems. Jūs klipatėlės galite svajoti tik apie kelialapį į krematoriumą. nu yra padaryta ir įdiegta panaši sistema kaip ir amerikoje, kur tik "išrinktieji" turi pasus ir įgaliojimus kad "judėti". Visi kiti surišti grandinėmis prie kuolų. Tad žiūrint iš geopolitikos pusės lietuvos pasas užsienyje jau turėtų iš karto būti traktuojamas kaip raudona vėliava, kad pateikėjas yra kažkoks sunumeruotas agentas iš sunumeruoto kabineto ale 007 iš 666. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?