Šilutėje kaukėtas ir peiliu ginkluotas nusikaltėlis apiplėšė parduotuvę

2020-03-20

Šilutės policija ieško nusikaltėlio, kuris apsiginklavęs peiliu ir ant galvos užsitraukęs kaukę apiplėšė parduotuvę.

Kaip pranešė Policijos departamentas, kovo 19 d. apie 21 val. 15 min. Šilutėje, į prekybos vietą užėjo kaukėtas jaunuolis, kuris, grasindamas moteriai (gim. 1962 m.) peiliu, iš kasos aparato pagrobė pinigus ir iš lentynos nenustatytą kiekį cigarečių pakelių.

Policijos departamento Komunikacijos specialistai nemato reikalo pranešti gatvės, kurioje nusikaltimas įvykdytas, taip ir to, kokia konkrečiai tai buvo prekybos vieta. Tačiau šiuo metu, šalyje paskelbus karantiną, veikti leidžiama tik maisto prekių parduotuvėms, vaistinėms ir degalinėms. Materialinis nuostolis nustatinėjamas.

Įvykis tiriamas.

lrytas.lt

 


Straipsnio komentarai

Joo2020-03-20
Vagių ir spekuliantų kraštas todėl viskas kruopščiai slepiama. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-03-20
komunikacijos specialistai "nemato reikalo". kas čia per išsireiškimas? kaip galima "matyti" reikalus? O ar mato "reikalą" pranešti kiek pinigų pagrobė? Teisiškai žiūrint yra didelis skirtumas jeigu specialiai komunikuojama nutylint svarbias detales, kuriose ir slypi kažkokie ragai ir raguočiai. Pvz jeigu jie nemeluoja sakydami kad pagrobė pinigus, net jeigu iš kasos buvo pagrobta tik viena metalinė moneta. Nu įsivaizduokit jeigu buvo pilna kasa prikimšta pinigų, bet nusikaltėlis išsirinko iš tos kasos tik vieną moneta. Nu prisimenate tą filmą "šioje šalyje nėra vietos senukams" kai tas atėjo į degalinę, bet neapiplėšė. Atvirkščiai padovanojo monetą. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ohohoho2020-03-20
jau prasidėjo pabaigos pradžia! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?