Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų orlaivis „Spartan“ iš Belgijos pargabeno koronaviruso tyrimams reikalingas medžiagas

2020-03-23, kam.lt
LK KOP nuotraukos
LK KOP nuotraukos

Kovo 22 d. vakarą Vilniaus oro uoste nusileido Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų orlaivis C-27J „Spartan", pargabenęs iš Belgijos į Lietuvą koronaviruso tyrimams reikalingas medžiagas – reagentus.

Nusileidus Vilniuje krovinys iškart perduotas Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos specialistams.

Karinių oro pajėgų orlaivio įgula, laikydamasi visų saugumo reikalavimų ir rekomendacijų, skrydį atliko šiandien maršrutu: Šiauliai - Liežas - Vilnius - Šiauliai.

Pakilę iš Karinių oro pajėgų aviacijos bazės Šiauliuose, tūpė Belgijos Liežo oro uoste, kur paėmė viruso identifikavimo tyrimams skirtą specialų krovinį.

Šią savaitę tai jau trečias skrydis, kurį Lietuvos kariuomenės Karinės oro pajėgos atliko, gavus Sveikatos apsaugos ministerijos prašymą skirti Karinių oro pajėgų lėktuvą C-27J „Spartan". Be to, šiuo metu daugiau kaip 120 Lietuvos karių, tarnaujančių Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgose, kurios buvo aktyvuotos pagal Lietuvos kariuomenės Taikos meto užduočių planą, teikia pagalbą civilinėms institucijoms, kovojančioms su COVID-19 epidemija.

Daugiau apie tai, kaip Lietuvos kariuomenė prisideda prie COVID19 situacijos suvaldymo ir jos paramą civilinėms institucijoms : ČIA


Straipsnio komentarai

..2020-03-23
laikydamasi visų saugumo reikalavimų ir rekomendacijų? nu ir kuo skiriasi saugumo rekomendacijos ir reikalavimai transportuojant šitą krovinį nuo transportavimo orlaiviu tokio pat svorio krovinio konservuotų gerų vaizdelių? Tame ir esmė kad nėra jokio testo jokiems virusams. Čia panašūs daktarų grupuotės makaronai kaip su "išmintingaisiais" prietaisais:

https://www.youtube.com/watch?v=9YLaa3dQY00

Tame ir esmė kad žodis kultūra yra vienas iš pagrindinių žodžių virusologijoje, mikrobiologijoje, medicinoje, tt. pvz virusinė kultūra tai ir yra mėginys paimtas kad daryti testą. Nu pamenate kultūros viceministro diplomo skandalą. Kažkas panašaus kaip šilutės ligoninėje. Nu tame ir esmė kad lygiai ta pati daina ir su kitais kultūristais ir namudiniais kultūristais vaidinančius inteligentus kurių čia ne tik šilutėje, švėkšnoje, rusnėje, juknaičiuose, tt visur priskrido matyt su tokiais pačiais lėktuvais. Gali būti kad tie mėsiniai kultūristai tai irgi kabina įdomius makaronus apie sportą, anabolikus, steroidus, mitybą, tt
Nu įsivaizduokit turit šunelį paprastą dvorniašką. Kaimynas turi irgi šunelį bet raumeningą pitbulį. Kaip koks švarcnegerinis taisonas. Nu įsivaizduokit jis pradėtų aiškinti kad va tas jo pitbulis kol buvo ankstukas irgi buvo toks paliegęs, bet va jis kaip atsakingas šeimininkas susiėmė į rankas ir daug skyrė dėmesio sveikai gyvensenai, sportui, sveikai mitybai, tt ir va koks ąžuolas išaugo.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
T2020-03-23
pagaliau tą lėktuvą-senolį kažkaip išnaudojo pagal paskirtį Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?