LRT tiesiogiai transliuos popiežiaus Pranciškaus palaiminimą

2020-03-26
E. Genio | LRT nuotr.
E. Genio | LRT nuotr.

Šį penktadienį, kovo 27 d. 19.00 val.  LRT TELEVIZIJA, LRT RADIJAS ir LRT.lt portalas tiesiogiai transliuos ypatingąjį popiežiaus Pranciškaus palaiminimą „Urbi et Orbi“ („Miestui ir pasauliui“). Palaiminimą tikintiesiems popiežius teiks atsižvelgdamas į nepaprastąją padėtį, kurioje šiuo metu yra visas pasaulis dėl COVID-19 pandemijos.

Tiesioginė transliacija iš Vatikano vyks nuo 19.00 iki 19.45 valandos. Popiežius Pranciškus melsis ant Šv. Petro bazilikos laiptų, maldininkai į Šv. Petro aikštę nėra kviečiami.

Taip pat primename, kad sustabdžius viešas pamaldas karantino metu sekmadieniais nuo 12.30 val. LRT tiesiogiai transliuoja šv. Mišias. Mišias galima žiūrėti per LRT PLIUS ir LRT.lt portale arba klausytis per LRT KLASIKĄ. Šį sekmadienį, kovo 29 d., šv. Mišios bus transliuojamos iš Dievo Gailestingumo šventovės Vilniuje.

 


Straipsnio komentarai

..2020-03-26
kažin kodėl tas nešventas "popiežius" jau senai dėvi chirurginę kaukę ant pakaušio? Negi jis toks kvailas kad nesupranta jog tos kaukę reikalinga tokiems vilkams kad apsisaugoti nuo raudonkepuraičių dėmesio ir jų ne kvailų klausimų apie dantukus. Kas liečia su ėriuku tylėjimu ganomas avis ir avinus tai čia nesvarbu, jiems jau niekas nepadės. Nu patys pagalvokit kas čia per kvailystė su tokiais "palaiminimais". Tai prieštarauja visiems jų pačių kabinamiems makaronams apie šventają dvasią. Dabar jeigu nori "matyti" ir "girdėti" palaiminimą turi turėti televizorių, kuris ir "parodytų" tas protingai skambančias (nesuprantamai) nesamones kurias nori tas kryžiuotis prikratyti į tas jūsų nešventas puodynes. Komentaras patinka Komentaras nepatinka