Kas yra ir kaip pasirinkti hostingą?

2020-03-31, Pranešimas spaudai

Gera internetinė svetainė apima ne tik jos pačios pateikiamą turinį, tačiau ir daugelį kitų mažų smulkmenų, kurios garantuoja, kad puslapis ne tik bus kokybiškas, tačiau ir veiks tada, kai Jums to reikia. Kas pasirūpina, kad Jūsų internetinis puslapis visada būtų pasiekiamas? Įmonės, kurios teikia hostingo paslaugas. Ar galima apsieiti be jų?

Deja – ne, tačiau kiekvienas žmogus gali pats nuspręsti – kuri hostingo paslaugas teikianti įmonė Jums labiausiai tinka, kurios siūlomos paslaugos geriausiai atitinka Jūsų individualius poreikius.

Hostingų tipai

Hostinge yra laikomas visos internetinės svetainės arba elektroninės parduotuvės turinys, tad nieko keisto, kad teikia pasirinkti ne tik patikimą įmonę, kuri bus gebi aptarnauti, tačiau taip pat ir tinkamo tipo hostingą.

1.      Shared Web Hosting

Tai bene pati paprasčiausia internetinės svetainės talpinimo forma, tad labiausiai tinka tiems, kurie taupo, nori mažais kaštais geriausios kokybės paslaugas. Kaip veikia šis hostingas? Visas Jūsų saugomas turinys yra saugomas duomenų bazėje. Tiesa, ten yra ne tik Jūsų internetinės svetainės turinys, tačiau ir kitų, kurias aptarnauja pasirinkta įmonė. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai atsakingi žmonės neturi daug techninių žinių ir nori, kad viskas būtų padaryta už juos. Tiesa, tai kur kas pigesnis pasirinkimas bei kitų tipų hostingai.

2.      Dedicated Web Server

Kita alternatyva yra šis hostingas, kuris labiausiai tinka didesnėms internetinėms svetainėms arba parduotuvėms, kadangi užsakytojui yra suteikiamas konkrečiai jam skirtas hostingas, kuris neturi būti dalinamasis su kitomis svetainėmis. Suprantama, kad tokiu atveju hostingas kainuoja kur kas daugiau, tačiau taip pat ir gaunamas profesionalesnis aptarnavimas, svetainės turinys gali būti kur kas platesnis.

Geras hostingas ir geras domenas

Labai geras būdas gauti visas svarbiausias paslaugas vienoje vietoje ir tuo pačiu būti ramiu, kad visada puslapis veiks sklandžiai – pasinaudoti tų įmonių, kurios teikia tiek hostingo palaikymo, tiek domeno pardavimo paslaugas. Viskas vienoje vietoje ir dažniausiai toks paslaugų komplektas kainuos kur kas pigiau. Taip pat siūlome įvertinti tai, kad tokių įmonių yra ne viena, tad turite sau galimybę palyginti bent jau kelias alternatyvas, kol rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Nepamirškite, kad paslaugų kainos turi būti tik vienas aspektas iš daugelio.

Hostingo pasirinkimo niuansai

Domeno pasirinkimas dažniausiai yra konkretesnis, kadangi žmonės žino ko jiems reikia, daugelis paprasčiausiai renkasi raktinius žodžius arba įmonės pavadinimą. Tačiau rasti tuos, kurie teikia talpinimo paslaugas yra sunkiau, kadangi būtent jie dažnai lemia Jūsų puslapio funkcionalumą. Na, tai yra vienas iš daugelio kriterijų. Aptarsime kelis veiksnius, kurių reikia nepamiršti.

  • Pirmiausia siūlome susipažinti su paslaugų kainomis. Dažniausiai viena įmonė teikia kelis paslaugų paketus, kad žmonės galėtų pasirinkti jiems labiausiai tinkamą. Nuo pigiausio iki kainuojančio brangiau.
  • Taip pat skiriasi ir teikiami planai. Kol vienos įmonės yra gebios aptarnauti tik mažesnius puslapius, kuriuose pateikiamos info yra mažai tuo tarpu kiti siūlo specializuotų hostingų tipus, kurie yra skirti būtent tik tam tikram puslapiui, o ne dalinimui su kitais.
  • Taip pat labai naudinga internete plačiau skaityti apie tam tikros įmonės veiklas. Dažniausiai aptariama veikla forumuose. Tai turėtų padėti sukonkretinti paieškas.

Kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Svarbiausia yra skirti šiek tiek laiko paieškoms ir pasinaudoti tomis galimybėmis, kurios yra pateikiamos.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?