Šiuo metu Lietuvoje nustatyti 345 koronavirusine infekcija užsikrėtę asmenys

2020-03-27, sam.lrv.lt

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) duomenimis, šiuo metu Lietuvoje patvirtinti 345 užsikrėtimo koronavirusine infekcija (COVID-19) atvejai. Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.

Lietuvoje patvirtintų ligos atvejų – 345, per vakar dieną ištirti 1175 ėminiai. Bendrai iki šiol iš viso ištirti  5495 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso.

Visais atvejais jau pradėti arba bus pradėti epidemiologiniai tyrimai.

SAM ragina žmones vadovautis medikų ir institucijų nurodymais, tai yra, maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kita. Pajutus ligos simptomus kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

Visą naujausią informaciją, susijusią su koronovirusu, rasite pagal šią nurodą http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas.

Taip pat primename, kad Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) interneto svetainėje galima rasti informaciją apie vykdomus epidemiologinių tyrimų rezultatus ir apie koronavirusu užsikrėtusių žmonių lankytas vietas. Kitaip tariant, pateikiama atvejų epidemiologinės diagnostikos metu surinkta informacija, kurią susirgę žmonės pateikė NVSC specialistams. Apie atnaujintą informacija NVSC interneto svetainėje žiniasklaida informuojama nedelsiant, kai tik ji patalpinama.

 


Straipsnio komentarai

..2020-03-27
su tais skaičiais yra viena labai didelė problema, kad tie kurie aiškina kažką apie tą virusą tai neturi įgaliojimų tai daryti. Ir čia ne todėl kad žodyje "virusas" yra žodis "rusas", kur jie labai panašiai jau kelis dešimtmečius aiškin apie "kylančias" grėsmes iš rusijos ir vikingų. Tad čia ir yra daktarų grupuotė kuri yra užpuolusi visą pasaulį. Nu žinot "korona" ir yra tas viršutinis saulės atmosferos sluoksnis, kuris mums ir matosi kaip "saulė". Vyksta saulės mūšis. Tad čia sunku pasakyti kas dabar "atsitiko" ir ką jie bando daryti. Nu gali būti kad jie "parodo" ką jie darė iki šiolei. Kaip buvo suorganizuota ta "atvira" visuomenė. Nu kad tas virusas tai tarsi "wikileaks" kur jie pademonstravo kai kuriuos savo karinius metodus. Čia visų pirma apie rakštisteinystes, nuotolinio darbo aferas, "toleraciją" viešuosiose vietose, propagandą, kas iš tikrųjų valdo viską, tt. Nepamirškit kad Gripo epidemijos pradžia Šilutės rajono savivaldybės teritorijoje paskelbta nuo 2020 m. kovo 6 d. (Įsakymo Nr. A1-278). Tas paprastas gripas yra tarsi kažkoks baimės "kuras" kuris stumia tą jų drąsos kelio traukinį į priekį. Bėgiai yra visai kas kita. Nepamirškit kad fašistinėje vokietijoje pas aukšto rango nacistinius esesininkus irgi buvo kažkoks keistas kultas susietas su "juoda saule" https://en.wikipedia.org/wiki/Black_Sun_%28symbol%29
Ir sunku suprasti apie ką eina kalba - ar jie juodina šitą saulę ar jie turi kažkokią juodą saulę kurios pagalba jiems matosi tamsoje (infraraudonieji spinduliai) ar net per sienas (x-ray - kryžiuočių spinduliai), sonarai, radijo bangos, tt..
Komentaras patinka Komentaras nepatinka