Policijos pareigūnai griežčiau reaguos

2020-03-27, Tauragės AVPK inforamcija

Perspėjimas laikytis saviizoliacijos grįžus iš užsienio šalies ne tik reikalingas, bet ir privalomas. Tačiau trys vyrai, gim. 1990 m., 1998 m., 1992 m., nors ir buvo kovo 20 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato policijos pareigūnų perspėti, kad nesilaikant gresia atsakomybė, bet jiems tai buvo nė motais. Sulaukus pakartotino piliečio pranešimo, kad jie kovo 21 d. Pagėgių sav., Vydutaičių k., konfliktuoja, vartoja alkoholinius gėrimus su vietiniais gyventojais buvo priimtas griežtas sprendimas. Visiems vyrams surašytas protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinio nusižengimo kodekso 506 straipsnio 4 dalį. Jiems gresia bauda nuo devyniasdešimt iki vieno šimto keturiasdešimt eurų.

Dar kartą primename laikytis taisyklių ir likti namuose. Policijos pareigūnai netoleruos taisyklių nesilaikymo ir imsis griežtesnių veiksmų.


Straipsnio komentarai

..2020-03-27
kas liečia "grįžtančiuosius" tai čia gali būti irgi svarbus "mūsiškių" makaronų momentas jeigu dabar į lietuvą vyksta kažkokia migracija nes čia atseit yra kažkokiai organizuotų nusikaltėlių grupuotei "pažadėta žemė". Tada nors ir kalbėjimas apie grįžtančiųjų batus yra tam kad nukreipti dėmesį nuo grįžulo ratų. Tad "saviizoliacija" viešbučių tinkluose yra reikalinga tarsi kažkoks "buferis" ar "šliuzas", kol surandamas ar atlaisvinamas gyvenamas plotas "mūsiškiems". Nu kalba eina apie kažkokius "pasaulio lietuvius", kur lietuvos lietuviai jau nebesiskaito kaip pasaulio lietuviai. Nu tarsi šita lietuva yra iš kito pasaulio, negu tas pasaulis iš kurio yra tie pasaulio lietuviai. Nu nors visur ir stalininiai buožių kumščiai, bet visur ir drąsos kelio patyčios. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar skiepysitės vakcina nuo COVID-19?