Kaip elgtis turint bilietą į atidėtą ar atšauktą renginį

2020-03-29, lrkm.lrv.lt

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba pateikė informaciją apie gyventojų teises atidėjus ar atšaukus renginius Lietuvoje, į kuriuos buvo įsigyti bilietai.

Bilietus įsigijusiems asmenims patariama sekti renginių organizatorių bei bilietų platintojų viešai skelbiamą informaciją apie atšaukiamus arba atidedamus renginius bei pinigų grąžinimą. Turintiems bilietus reikėtų įvertinti savo galimybes dalyvauti renginyje nukėlus jį vėlesniam laikui, pasibaigus karantino ribojimams, jei paslaugų teikėjas numato tokią galimybę, ar priimti kitokį renginio organizatoriaus pasiūlymą (pavyzdžiui, stebėti renginį virtualiai ir pan.).

Nesant galimybių renginį surengti vėliau, ar asmenims, turintiems bilietus, atsisakius alternatyvaus pasiūlymo, jie  turi raštu kreiptis į renginio organizatorių dėl pinigų grąžinimo. Pažymėtina, kad renginio organizatorius, remdamasis nenugalimos jėgos aplinkybėmis, gali nukelti prievolių vykdymą, t. y. pinigų grąžinimą, iki kol pasibaigs nenugalimos jėgos aplinkybės.

Nepavykus išspręsti klausimo geranoriškai, vartotojas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (VVTAT). Šiuo atveju reikia pateikti prašymą, kreipimosi į paslaugos teikėją kopiją, paslaugos teikėjo atsakymo kopiją, bilietų kopijas bei pinigų sumokėjimą už paslaugas patvirtinančio dokumento kopiją el. paštu tarnyba@vvtat.lt arba raštu adresu Vilniaus g. 25, Vilnius.


Straipsnio komentarai

..2020-03-29
tame ir esmė kad į law-onų kabinamas korona viruso makaronystes negalima taip žiūrėti. Tas virusas nesiskaito kaip "force majeure". Kas skaitosi "force majeure" tai jų reakcija į tą išgalvotą baubą kur jie atseit išsidavė sau drąsos kelio įgaliojimus visų jūsų vardu reaguoti į griūvantį dangų jūsų labui. Jūs taip esate prabalsavę. Čia jūsų kaltė, kad jie raiteliai be galvos. Tad su virusu yra kažkas panašaus į šitą šuns vizginimo komediją panaudojant baltijos tigrus baltas baltijos varnas:
https://www.youtube.com/watch?v=opAz2bKWTn4
Nu jeigu kalbama apie jėgas, kurios yra nenugalimos. Kokios jėgos yra labiausiai nenugalimos jėgos? Pirmiausia reikalinga turėti omenyje išgalvotas jėgas, tad tokių jėgų aplinkybės nepasibaigs, nes jos niekada ir neprasidėjo. Tame ir esmė kad baltos varnos yra baltos netodėl kad nekerta juodoms varnoms akių. Jos gal niekam nekerta jokių akių, nes žiūri į visas akis kaip į savo akis.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?