Vaikams – virtualios galimybės tapti jaunaisiais gamtos reindžeriais

2020-04-01, am.lrv.lt

Karantino laikotarpiu didėja susidomėjimas nemokama Jaunųjų gamtos reindžerių platforma. Joje – vaikams skirti žaidimai ir linksmos užduotys apie gamtą. Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos duomenimis, praėjusią savaitę šioje platformoje apsilankė daugiau nei 27 tūkst. žmonių, užsiregistravo per 5,3 tūkst. vaikų.

Užduotys skirtos 6-10 m. ir 11-14 m. vaikams. Jos suskirstytos į kategorijas pagal temas: aplinkosauga, vabzdžiai, žuvys, paukščiai ir kt.

Spręsdami skirtingoms kategorijoms priklausančias užduotis, jaunieji gamtininkai renka ženklelius su kategoriją simbolizuojančiais piešinėliais ir, juos kaupdami, pereina į kitą reindžerio lygį. Norint tapti vyriausiuoju gamtos reindžeriu, reikia atlikti 50 užduočių.

Specialias užduotis apie šalies saugomas teritorijas yra paruošęs Nacionalinis saugomų teritorijų lankytojų centras.


Straipsnio komentarai

..2020-04-01
ir kam buvo reikalinga naudoti barbarizmą "reidžeris"? Tai visiškai nelietuviškas žodis. Tai svetimybė iš anglių karalystės okupantų kalbos. Ir tai ne profesija, ne specialybė, tt. Nu vaikų durninimas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-04-01
Nu jo čia matyt ta pati simuliantų logika kur naudojami simuliatoriai kad apmokinti lakūnus kaip skristi su lėktuvais ar tankistus kaip važiuoti su tankais ar kareivius kaip kariauti žaidžiant žaidimukus. Įsivaizduokit pastatys šilutėje baseiną, kur buožių vaikai galės lieti prakaitą ir mokintis plaukti iš tikrųjų, na o visi kiti vaikai "mokinsis" plaukti virtualiai. Valgys, gers, per smakrą seilės varvės o burnoje nieko neturės. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?