Šilutės r. vyras pavogė visą loterijos bilietų stovą

2020-04-03
A.Vaitkevičiaus asociatyvi nuotr. | lrytas.lt
A.Vaitkevičiaus asociatyvi nuotr. | lrytas.lt

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, kuomet vyras iš parduotuvės pavogė visą loterijos bilietų stovą.

Tauragės apskrities VPK duomenimis, ketvirtadienio vakarą, apie 19 val. 30 min., parduotuvėje, esančioje Šilutės rajone, Traksėdžių kaime, įvykdyta atviroji vagystė.  Nenustatytas asmuo pavogė momentinį bilietų stovą su momentiniais loterijos bilietais.

Nuostolis 1 tūkst. 890,88 eurų. Pradėtinas ikiteisminis tyrimas.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

d e b i l a i 2020-04-03
tai juk parvažiavo paukščių pešiotojai ir žuvų skutikai o kur dar iš kurortų parėjo juk reikia iš kažko pasidaryt pinigų Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ Senis2020-04-03
Nu jeigu tikėti daktarų grupuote ir lošimo priežiuros tarnyba prie finansų ministerijos tai azartiniai žaidimai yra pavojingas užsiėmimas kur išsivysto priklausomybės. Žiūrint kas ir kaip pažiūrės, kaip pertrauks per dantį ar "patraktuos". Nu čia jeigu žiūrėti iš tos pusės kur tas cžv gestapo šlykštynė toks aplinkosaugininkas toks paukštelių ir drugelių gynėjas, bet vienas iš pirmųjų darbų nuėjus į prezidentūrą buvo azartinių lošimų įteisinimas. Bet čia reik atkreipti dėmesį ir nuolatos spaudoje spausdinamus straipsnius apie tuos "lošimus", kur atseit bandoma pateisinti tas milžiniškas apyvartas. Nu nieko panašaus. Tas pats ir su teleloto, viking loto, tt. Tai yra vien karinės žvalgybos pinigų plovimi irštvos.
Tad tu su savo trigrašiu parodai kažkokį įdomų pavyzdį apie kažką. Nu atseit daktaro diagnozė yra visada teisinga. Jeigu daktaro diagnozė neteisinga tai ne dėl to kad daktaras suklydo tai dėl to kad liga nuprogresavo. Tad čia kalba eina apie įdomius įgaliojimus. Paprasti žmonės neturi tokių "instrumentų" kad taip kalbėti. Jiems nėra jokio progreso. Viskas statiška. Juodai balta. Nėra jokių vaivorykščių.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Senis2020-04-03
.. O liga vis progresuoja ir nketina atsitraukti.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-04-03
nu čia negalima galvoti kad savi šaudo į savus, nors negalima taip irgi nepagalvoti. Nu greičiausiai apiplėšė ne vietinis arba jeigu vietinis tai tas žmogus nors ir logiškai galvojantis bet žiūrintis į viską per trumparegystės aklumą. Nu momentinės loterijos bilietai jeigu nemokami tai vos ne grynį pinigai. Mačiau youtube filmuke kai eksperimentavo su tais bilietais lygino ukrainietiškos loterijos ir lenkiškos loterijos "laimingumą". Nu į pliusą išeiti neįmanoma.
Dabar tokia situacija primena stalingrado blokadą jeigu nesi "pasiruošęs" tokiai juodai diena. Ir čia kalba eina ne apie asmeninį pasiruošimą, bet paruošimą ten kur ruošia kažkokius "tikro" vyriškumo kadrus. Nu panagrinėkit lietuvoje algas. "mūsų" meras gauna kažkur 3500- 4000 eurų algos. Kažkur panašiai tiek kiek gauna ir IBM lietuva 278 giliai žydrų darbuotojų. Tenais vidutinė alga 3 792,26 € (2020 m. vasaris). O ką daryti lietuvoje gyvenantiems žmonėms kurie neturi "algos", nes iš jų tos pajamos ir yra pavogtos tokių cžv gestapo buožių? Paimkite pavyzdžiui kitus staliniečius: microsoft lietuva ar Google Lithuania. Tenai algos beveik 10 tūkstančių eurų į mėnesį. Ir tame ir esmė kad jie tenais nieko nedirba, o ima algas tarsi jie ir yra išradę stalinizmo geležinkelius ir garvežius ir gyvulinius vagonus. Jie nemoka net vinies įkalti ar šriubo įsukti. Nu įsivaizduojate kad toks cžvistėlis gali žymiai ilgiau karantino blokadoje išgyventi ir per daug nesiverždamas tuos diržus, jeigu jo vieno mėnesio alga yra tokia kiek jūs uždirbate per visus metus.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?