Savaitgalio horoskopas – vasario 7–8 d.

2015-02-07, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Šuo
Shutterstock nuotr. / Šuo

Švenčiame savaitgalį! Kuo palepins astrologinės prognozės?

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį tinkamas metas pasirūpinti buitimi ir savo bei artimųjų sveikata. Smulkių kasdienių užduočių jums pakankamai sugalvota, o ir patys jų nesibaidote. Svarbiausia, kad neskubate ir nesiimate jums neįprastos veiklos. Sekmadienį versitės per galvą, kad įtiktumėte savo antrajai pusei. Jums seksis tiek, kiek atrasite diplomatiškų sprendimų. 

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei šeštadienį vaikščiosite pramintais takeliais – diena bus lengva ir žavi. Todėl nesivelkite į žaidimus, kurių prasmės ar pasekmių nežinote. Rizikuoti norisi, tačiau sunku pastebėti kliūtis dėl išsiblaškymo ar kitų nerimtų priežasčių. Sekmadienį eisite kompromisu keliu tam, kad jūsų buityje įsivyrautų grožis, harmonija ir kitos su tuo susijusios vertybės. 

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį namuose būti gera. Mielai imsitės įvairiausių namų darbų ir noriai rūpinsitės savo šeimos nariais. Šiek tiek nesiseks tik tuomet, kai išbandysite naujus receptus ar metodus. Sekmadienį būsite kūrybiški ir džiugūs. Jums pavyks susitarti su atžalomis ar įtikinti savo mylimus asmenis, jei dėl kilnių tikslų apsispręsite kai ko atsisakyti.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį turite įvairių pokalbių, užduočių ir išvykų, susijusių su jūsų broliais, seserimis, tetomis ar kaimynais. Daliai gautos informacijos esate kritiški, dalies – neįvertinate, o likusią – pervertinate. Sekmadienį sieksite namuose sukurti kuo gražesnę ir jaukesnę aplinką. Tai tinkama diena ne tik namus pagražinti, bet ir santykius su namiškiais pagerinti. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei šeštadienį jūsų akiratyje atsidurtų jūsų asmeninai finansai, būkite kritiški ar apskaičiuojantys. Tai padės ir daugiau uždirbti, ir daugiau sutaupyti, ir veltui pinigų neišleisti. Tiesą sakant, šios dienos pirkiniai ateityje nedžiugins. Sekmadienį turite su daug kuo pasikalbėti ir galbūt nutiesti taikos tiltus tarp savo artimų giminaičių ar kaimynų. 

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį susilaikykite nuo kritikos – jos strėles noriai laidote į kairę ir į dešinę, o kiti nenoriai jų klausosi. Būtų puiku, jei rastumėte priežastį ar būdą, kam nors šią dieną pasitarnauti. Sekmadienį noriai leisite pinigus tam, kas gražu. Veltui pinigų neiššvaistysite ir lengviau apsispręsite, jei prieš įsigydami rūbus ar kitus daiktus, pasitarsite su savo antrąja puse.   

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį jums lengviau stebėti nei būti stebimiems, patarinėti kitiems nei klausytis patarimų. O jei jų niekas neišgirsta, galvos sau nekvaršinkite. Verčiau ilsėkitės, leisdami sau arba svajoti, arba ką nors veikti niekam atvirai nelendant į akis. Sekmadienį tendencijos keičiasi – jums reikia dėmesio ir pritarimo, ypač tuomet, kai jūs atliekate kažką gražaus ir gero dėl kitų. 

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį jums pavyksta pasitarnauti draugams, tačiau ne visi gali tinkamai įvertinti jūsų pastangas. Gal ir jūs kurį nors iš jų ne laiku pakritikavote, užuot pagyrę? Tačiau, matyt, žinote, kad esate teisūs. Sekmadienį šį tą sužinoję iš savo antrosios pusės ar kito svarbaus žmogaus, pamirškite, kuo manėte esą nepakartojami. Nauja informacija gali būti naudinga. 

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Socialinis gyvenimas šeštadienį rūpės labiau už privatų, tad būtinai sugalvokite, kaip išbristi į platesnius vandenis, užuot laiką leidę tik namuose. Dar net suskubsite kažką svarbaus atlikti, jei, žinoma, savo galių nepervertinsite. Sekmadienį savo laiką, pastangas ir dalį širdies skirdami savo draugams ar bendraminčiams, galite jaustis saugūs ir užtikrinti. 

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį norėsite kažko egzotiško, ką galima panaudoti praktiškai. Galbūt ta proga ragaujate ar patys ruošiate svetimos šalies patiekalą? Jūsų akiratį dar labiau praplės žinios, įgytos svetima kalba ar iš užsieniečio. Sekmadienį diplomatiškai spręsite bet kokias dilemas ir darysite tai, kas jūsų santykius su antrąja puse pastūmės bent laipteliu aukštyn.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį būsite pernelyg kritiški savo partneriams dėl finansų ar intymaus gyvenimo detalių. O jei šiuose frontuose jums bus pasiūlyta kažką naujo užkariauti, verčiau meskite tai iš galvos. Sekmadienį galite nuveikti šį tą svarbaus dėl savo santykių su antrosios pusės giminėmis ar toli gyvenančiais asmenimis. Be to, iš toli gautos žinios jums gali atverti plačiau akis. 

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei jums šeštadienį kas nors nepatinka artimo žmogaus elgesyje – užmerkite prieš tai akis. Kam pilti dar kuro ant žarijų, kai ir taip ore tvyro įtampa? O jei viskas puiku – kodėl norite viską sugadinti? Savo santykių kokybę galite gerinti sekmadienį.  Tačiau jums tai pavyks ne drastiškais metodais, o ieškant, kaip sukurti kuo intymesnę ir kuo harmoningesnę aplinką.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?