Šilutės r. du įsisiautėję jaunuoliai apgadino policijos automobilį

2020-04-08

Šilutės rajone pareigūnai ramino du įsiautėjusius jaunuolius. Chuliganai apgadino policijos automobilį ir spyrė pareigūnui.

Kaip pranešė Policijos departamentas, balandžio 6 d. apie 8 val. 30 min. Šilutės r., Traksėdžių kaime, du jaunuoliai įžūliu elgesiu demonstravo nepagarbą atvykusiems Tauragės apskrities VPK Šilutės r. PK pareigūnams bei jiems grasino.

Sulaikytas jaunuolis (gim. 1999 m.) ir jaunuolis (gim. 1997 m.), kuris policijos automobilyje „Škoda Yeti“ kojomis išspyrė galinių durelių lango stiklą bei pro langą bandė pasišalinti, sulaikymo metu spyrė pareigūnui. Pareigūnas į medikus nesikreipė. Įtariamieji uždaryti į areštinę.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

lrytas.lt

 


Straipsnio komentarai

Pilietis2020-04-08
Čia tikriausiai iš tos pačios vištu fermos gryžo ,kaip ir tie snarglinėti keltea Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vejas2020-04-08
Traksiniai senai i snuki niera gave liurbiai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-04-08
neina suprasti kodėl pavartotas žodis "jaunuolis" kad apibudinti tuos nusikaltėlius ar įtariamuosius. Jugi tai jau 21 ir 23 metų amžiaus vyrai. Kam reikalinga "spalvoti" nusikaltimą su tais "būdvardžiais", tarsi čia kažkokia "lengvinanti" aplinkybė. Va kokie nesusipratę ir neišjodinėti kumeliukai, jiems dar mokytis, mokytis ir mokytis. Taip yra sistemos kurių atžvilgiu šitie lietuvos piliečiai, gyventojai ar turistai skaitytusi kaip jaunuoliai. pvz į seimą ar į prezidentus jie negali bolotiruotis, bet jau gali būti renkami į savivaldybės tarybą. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?