Paslaugos pagyvenusiems ir namuose įstrigusiems asmenims: pamokos internetu, vaikų priežiūra, maisto bei vaistų pirkimas

2020-04-09

Sparčiai augant Covid-19 epidemijai ir užsikrėtusiųjų skaičiui Lietuvoje, „Yoopies“ tinklas mobilizuojasi, kad padėtų labiausiai pažeidžiamiems asmenims. „Yoopies“, didžiausia internetinė namų paslaugų platforma Europoje, pradėjo naują funkciją „Covid-19 Savanoriai“, leidžiančią jos vartotojams siūlyti nemokamas paslaugas, kaip pagalba mokantis nuotoliniu būdu, vaikų priežiūra ar pagalba vyresnio amžiaus asmenims. Tūkstančiai savanorių, užsiregistravusių „Yoopies“ tinklalapyje, jau prisijungė prie šios iniciatyvos, tačiau Lietuvoje savanorių vis dar trūksta, ypatingai kai protrūkis dar tik artėja. Savanoriais galima registruotis: https://info.yoopies.lt/mums-taves-reikia/

Uždarius mokyklas ir darželius, „Yoopies“ išsiuntė kvietimą auklėms ir mokytojams prisidėti prie savanorystės, suteikiant nemokamą priežiūrą sveikatos priežiūros specialistų vaikams bei tiems, kuriems pandemijos metu reikia eiti į darbus. Visoje Europoje daugiau nei 50 000 žmonių pareiškė norą savanoriškai teikti paslaugas. Tuo tarpu Lietuvoje vis dar savanorių nėra daug, tad norime paprašyti jūsų pagalbos, pasidalinant šia informacija su Lietuvos gyventojais: kviečiame savanorius padėti vyresnio amžiaus žmonėms, vaikams tęsiant mokymo programą bei tėvams, prižiūrint jų vaikus.

Pagalba vyresnio amžiaus žmonėms

„Yoopies“ platformoje nauja pagalbos pagyvenusiems žmonėms funkcija - Speciali pagalba Covid-19. Dabar vyresnio amžiaus ar specialiųjų poreikių turintys asmenys gali matyti savanorius, sutinkančius nueiti nupirkti maisto ar kitų būtiniausių prekių: vaistai ir kt. Izoliacija namuose yra kasdienė tikrovė tūkstančiams vyrsnio amžiaus žmonių, kurių negalime ignoruoti.

Nuotolinis mokymasis

Siekiant tėvams padėti suderinti nuotolinį darbą bei vaikų mokymo programą namuose, „Yoopies“ įdiegė naują funkciją – Pagalba su pamokomis (Covid-19). Šios funkcijos pagalba siekiame surasti dėstytojus ir mokytojus, kurie galėtų padėti vaikams ir paaugliams atlikti užduotis Covid-19 metu pagal privalomąją mokymo programą.

Atsižvelgiant į šios iniciatyvos pobūdį, „Yoopies“ įsipareigoja nemokamai suteikti platformos paslaugas visos Covid-19 krizės metu, siekiant užtikrinti, jog kiekvienas galėtų lengvai ir greitai rasti reikalingą pagalbą. Asmenys, ieškantys auklės, mokytojo ar korepetitoriaus, slaugytojo ar globėjo vyresniems asmenims, gali rasti nemokamą pagalbą: https://yoopies.lt/.

Kiekvienas norintis padėti gali registruotis https://info.yoopies.lt/mums-taves-reikia/. „Yoopies“ komanda rankiniu būdu patikrina kiekvieną vartotoją savo platformoje. Visi „Yoopies“ darbuotojai taip pat gaus visą informaciją apie prevencijos priemones prieš Koronavirusą. Savanorių funkcija „Savanoris koronaviruso metu“ suteikia galimybę kiekvienam norinčiam asmeniui prisidėti prie solidarumo bei teikti savo paslaugas nemokamai. Ši funkcija leis Lietuvos gyventojams filtro pagalba atpažinti tuos asmenis, kurie sutinka savanoriauti ir teikti savo paslaugas nemokamai. Padėkite mums paskleisti žinią tiems, kuriems reikalinga savanorių pagalba.


Straipsnio komentarai

To...2020-04-09
Tai tu varguolių tautai paaiškink kas ta "siri " ar " alexsa " ! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-04-09
čia tai ir yra tie telefoniniai sukčiai, kur jie įjungia durnių ir "mokina" krėsdami jums šunybes į jūsų bepročių puodus. Tai ir yra tos visos stebuklingos alexos, siri, tt. Jums uždarytus į gardus barstomi dirbtiniai intelekto perlai kad per daug nekriuksėtumėte, o tie gestapininkai guli ant krematoriumo krosnių ir trina savo taukuotus pilvus su krematoriumų pelenais. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?