Pirmadienio horoskopas – vasario 9 d.

2015-02-08, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Šypsena
Fotolia nuotr. / Šypsena

Šokame į naują dieną su astrologės Vaidos Budginaitės prognozėmis.


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums svarbu būti tarp žmonių. Buvimas komandos nariais leidžia jums tinkamiau save realizuoti, o kitų žmonių nuomonė jums reikalinga kaip atsakas į jūsų poelgius ir jų įvertinimas. Atsižvelgdami į aplinkinių reakcijas, jų požiūrį ir į tai, kokią nuotaiką jūsų veiksmai sukuria aplinkoje, kur kas rečiau klysite ir laiku pasieksite tikslą. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums svarbu nuoširdžiai pasidarbuoti. Tačiau to negana. Optimizmas, kuriuo trykšite ryte, dalį dienos bus jūsų kelrodis. Dar jį sutvirtins tikslai, kuriuos keliate sau, ir tikslai, kuriuos jums iškelia jūsų vadovai. Net ir eidami prieš vėją jausitės tvirtai. Popietę jūsų entuziazmas blės, atsargumas menks, o jūs nerasite peties, į kurį saugu atsiremti. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ieškote harmonijos, ramybės ir darnos, o šių vertybių neradę, patys jas kuriate ir dovanojate kitiems. Tokiu būdu, regis, viskas beveik tobula, ir kiekvienas mažas žingsnelis jus artina prie dar tobulesnio pasaulio. Pakili nuotaika neišsisklaidys, jei popietę nebandysite iš naujo išrasti dviračio, o gludinsite jau sukurto kūrinio detales. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Viskas, ką aplinkui matote ir su kuo susiduriate, šiandien turi įtakos jūsų privačiam gyvenimui. Ir kiekviena jūsų reakcija į aplinką yra subjektyvesnė nei bet kada. Tai jums padės įminti ne vieną mįslę ir išspręsti ne vieną asmeninio gyvenimo problemą. Vakarop bus sunku nesiginčyti su tais, kurie turi kitokią, bet tvirtą nuomonę apie jums svarbius dalykus. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jausite žodžių svarbą ir tuo naudositės kiekvieno susitikimo, pažinties ar pokalbio metu. Matydami, kad jums tokiu būdu pavyksta atidaryti visas reikalingas duris, dar labiau įsisuksite į šį apsikeitimo informacija verpetą. Dienai ritantis į antrąją pusę, aiškumo mažės, bus sunkiau suprasti kitų žmonių poelgių priežastis ir susitarti dėl bendrų išlaidų. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dirbsite nuoširdžiai ir nuosekliai, nuo kitų neslėpdami, kaip jums svarbu sukurti kuo geresnę darbo atmosferą ir už pastangas gauti tinkamą įvertinimą, tebūnie jis emocinis ar žodinis. Sulauktas atsakas padės jums sutelkti dar daugiau energijos, kurią galėsite skirti kasdienėms užduotims. Nepaisant to, popietę nepastebėsite svarbių smulkmenų ir prarasite teisingą ryšį su aplinkiniais. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Lauksite dėmesio ir darysite viską, kad jo būtų dar daugiau. Kai jums pavyks, spinduliuosite džiaugsmą ir trykšite kūrybiškumu. Kiekvieną savo ir kitų žmonių poelgį matuosite teisingumo matais. Šia gaida tęsti dieną po pietų seksis tik iš dalies, nes pageidautas dėmesys ima varginti, o kai kurių dienos prioritetų taikymas ne visuomet pasiteisins. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums svarbu rasti užuovėją ir stipinti ne savo išorines pozicijas, o vidų. Tai tinka kalbant ir apie jūsų vidinį pasaulį, ir apie jūsų privačias valdas. Ten, viduje ar namuose, atrasti atskaitos taškai stiprins jus ir užtikrins sklandesnę saviraišką ateityje. Vakarėjant stiprėjantis entuziazmas, imantis kažko naujo, ir azartiški žaidimai nežadės nieko gero. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Žygiai, kuriuos atliekate grupėje, ar informacija, kurią skleidžiate tarp savo komandos narių, užkurs galingą ir džiugų bendravimo ir bendros veiklos mechanizmą. Iki popietės nereikės didelių pastangų, kad jis veiktų nepriekaištingai. Na, o vėliau jo sklandų darbą užtikrins įprasti ir patikrinti metodai, kurių pagrindas – gėris, grožis ir tiesa. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Norite būti visa galva aukštesni už kitus ir jums tai sekasi. Jaučiatės užtikrinti ir dairotės naujų viršukalnių, nes žinote, kad jūsų veiksmai teigiamai veikia ir jūsų aplinką, ir jūsų materialinį pagrindą. Popietę jūsų entuziazmas ne visuomet pasiteisins, dalis naujų užduočių pakibs ant plauko ar atsidurs šiukšlių dėžėje, o jūs nepastebėsite to, kas svarbiausia. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Iki pietų jūsų dideli lūkesčiai ir dar didesnis optimizmas visus džiugins, o nuo jūsų lūpų nesitrauks šypsena. Kaipgi kitaip, kai jūsų dėka aplinkinis pasaulis įgis tas formas, kurios jums patinka ir kurios suteikia prasmę jūsų poelgiams. Deja, perdėtas pasitikėjimas savimi ims kišti koją, kai išbandysite naujas sritis ar darysite rizikingus sprendimus. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums pavyks pamatyti tai, ko nemato kiti ir, naudojantis tomis žiniomis, atrasti sąjungininkų ar jums tinkančią taktiką. Tačiau, jei laikysitės įsikibę savo ankstesnių nuostatų, galiausiai prarasite turimą energiją. Po pietų vis dažniau susidursite su būtinybe kažko atsisakyti. Net jei tai jūsų nedžiugins, geranoriškas požiūris yra būtinas. 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?