Prieš šventes karščiavimo klinikoms ir mobiliems punktams pristatyta apsauginių akinių ir kombinezonų

2020-04-14, sam.lrv.lt

Švenčių išvakarėse Lietuvos medikams, kovojantiems su koronaviruso infekcija, toliau  buvo dalinama iš Kinijos atskraidinta apsauginė apranga. Penktadienį savivaldybių karščiavimo klinikoms mobiliems punktams pristatyta 3000 vnt. apsauginių akinių ir 4800 vnt. apsauginių kombinezonų.

Bendras asmens apsaugos priemonių pristatymas iki 2020-04-13

Siunta Lietuvą pasiekė padedant Susisiekimo ministerijai, o į ligonines juos išvežioja valstybės valdoma akcinė bendrovė „Lietuvos paštas“.

SAM kiekvieną savaitę gauna patikslintus gydymo įstaigų poreikius asmens apsaugos priemonėms ir, darydama gautų siuntų skirstymą, atsižvelgia į pačių įstaigų įvardintą asmens apsaugos priemonių trūkumą, taip pat į pagrindinius sveikatos priežiūros specialistų aprūpinimo prioritetus.

Siekiant užtikrinti racionalų asmeninių apsaugos priemonių naudojimą, SAM, bendradarbiaudama su ekspertais, nustatė penkis saugumo lygius, apibrėžiant, kokiais atvejais ir kokias konkrečiai asmens apsaugos priemones turėtų naudoti mūsų šalies gydymo įstaigose dirbantys medikai. Saugumo lygiai nustatyti atsižvelgus į medikų darbo specifiką, t. y. pacientų, su kuriais jie dirba, grupes, taip pat teikiamų paslaugų, patiriamo kontakto pobūdį ir kitus aspektus. Vadovaujantis šiais lygiais taip pat bus lengviau įvardyti asmens apsaugų poreikį.

Primename, kad informacija apie Lietuvos medikams paskirstytas asmens apsaugos priemonių kiekius yra nuolat skelbiama SAM internetinėje svetainėje.


Straipsnio komentarai

..2020-04-14
Nu patys pagalvokit kaip tie visi didžiausi pasaulio "lyderiai" reaguoja į šitą krizę. pvz 2020 metų bilderbergo konferenciją atidėjo, kurioje susirenka visa pasaulio grietinėlė kad spręsti pasaulio problemas mūsų visų labui pvz kad nebūtų pasaulinio karo. Nu jie jau yra išsprendę visas problemas. Tai kas dabar vyksta su tuo koronavirusu tai kažkas panašaus į kitas nugalėtojų išsilaipinimo į krantinės arkas kur jie sukiša geltoną lietų į "vamzdžius" (series of tubes) ir parduoda kaip meną. Tai yra parodomieji "leak", "wikileak", whistleblowers", tt.. Nu daktarų grupotė su "korona" pademonstravo ką jie iki šiolei išdarinėjo. Jie atidengė "užuolaidą". tai ir yra "go & ogle" - "idi i smotri" metodai. Va kad "lyderiai" kiša galvas po smėliu kaip stručiai, tai gal ir yra kažkos neatsargus panorėjimas, kur jie prašosi šešių pėdučių smėliuko virš savo galvyčių. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?