Pareigūnų apsaugos priemonėms ir įrangai įsigyti skirta 1,7 mln. eurų

2020-04-16, tm.lrv.lt

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos siūlymui ir skyrė pareigūnams 1,7 mln. eurų asmeninėms apsaugos priemonėms ir įrangai  įsigyti. Šios lėšos bus skirtos Valstybės sienos apsaugos tarnybai, Policijos departamentui, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui, Viešojo saugumo tarnybai ir Vadovybės apsaugos departamentui.

„Mūsų tikslas – ir toliau užtikrinti, kad pareigūnai turėtų pakankamai apsaugos priemonių. Jų labai reikia  Valstybės sienos apsaugos tarnybos, kuri vykdo transporto kontrolę, bei policijos pareigūnams, kurie  vis dar gauna nemažai pranešimų apie asmenis, nesilaikančius karantino reikalavimų ir saviizoliacijos. Apsaugos priemonės pareigūnams yra perkamos nuo pat šių metų sausio mėnesio – kadangi kasdien sunaudojami  dideli apsaugos priemonių kiekiai, atsargos nuolat pildomos. Svarbu, kad visi būtų tinkamai aprūpinti, nes pareigūnai, kaip ir medikai, yra priešakinėse linijose kovojant su pandemija“, ‒ teigia vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Vidaus reikalų ministerijai pavaldžiose statutinėse tarnybose dirba apie 15 tūkst. pareigūnų.


Straipsnio komentarai

..2020-04-17
kodėl tik pareigūnams? kas čia per žodis "pareigūnas"? kažkokie eigūnai kurie dar ir parinasi? nu kaip žodis ateina, pareina. Nu ele ateitininkai, perėjūnai, kurie eina ir peri kažką. Citrinliemeniai c​ž​v gestapininkai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?