Informacija gyventojams siekiant užtikrinti jų saugumą

2020-04-22, Tauragės AVPK inforamcija

Policijos pareigūnai reaguodami į esamą situaciją ir ragindami išvengti artimo kontakto ragina piliečius turint klausimų, skambinti telefonu 8 700 60000 (darbo dienomis 8.00 val. – 18.00 val.; penktadieniais 8.00 val. – 16.45 val.). Asmenys konsultuojami šiais klausimais:
- pareiškimų ir skundų pateikimo tvarka;
- kelių eismo pažeidimai ir baudų apmokėjimas;
- leidimų laikyti (nešiotis) ginklus išdavimas/keitimas, įsigijimas/pardavimas ir kt. licencijavimo klausimai;
- apsaugos darbuotojo pažymėjimo išdavimas/keitimas;
- kaip tapti policijos pareigūnu.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) bendruomenės pareigūnės pagal savo aptarnaujamą teritoriją pakonsultuos gyventojus turint klausimų:

- Tauragės aps. VPK – Raimonda Žvynakienė 8 698 58368; Judita Sadauskytė 8 655 48293;

- Tauragės aps. VPK Šilutės r. PK – Nerija Ropienė 8 620 15209; Jurgita Kaktienė 8 673 52441;

- Tauragės aps. VPK Pagėgių PK – Rima Buinauskienė 8 698 58366;

- Tauragės aps. VPK Šilalės r. PK – Rasa Sadauskytė 8 620 38390.


Straipsnio komentarai

t2020-04-23
jeigu naktį kas nors nutiko, visada gali skambinti 112 Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šilutiškė2020-04-23
O ką daryti atsitikus nakčia įvykiui,kur skambinti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ GG2020-04-22
nu aš nieko nepasakiau kam galima būtų pritarti. su telefoniniais sukčiais yra labai didelės problemos. ir čia pirmiausia reikalinga žiūrėti į **** kalėjimų ir brexitinių baudžiamųjų kolonijų statybų reikalus arba kitaip tariant "nation building". Vienas atvejis vadybai tai tie "klientų" aptarnavimo centrai kur lietuvoje pristeigė uber alles tarptautiniai kryžiuočiai, vikingai, piratai, tt. Gali būti kad jie ir "aptarnauja" tuos su gyventojų saugumo užtikrinimu (sukčiavimu) susietus skambučius. Bet čia ne taip paprasta. Nes ką reiškia indėniškos pavardės "ropienė" ir "kaktienė"? Iš kur jos yra atsibrexitinusios? viena iš jų tai dažnai matau nes jinai savo "motiną" aplanko, kurią įkraustė į butą toje pačioje laiptinėje. Tai nežinotum kad policijoj dirba tai tokia olialia pupytė su šuniuku. Tie žandukai rubuiliai. Peroksidas. Bet tame ir esmė tas veidas toks įdomus. Nors toks skaistybės įsikūnijimas, bet kažkaip niekas jame neatsispindi. Ta kakta tokia lygi lygi be menkiausios raukštelės.. Tarsi "stresas" ir yra tik kažkoks žodis skirtas kažkokiai žemesnei gyvybės formai. Kaip kokia juoda skylė. Nu man tai įdomūs tokie veidai, nes aš tokių nebuvau sutikęs kol 1995 metais neišvažiavau į ameriką. Dabar jau ir lietuvoje pilna.
Nu su telefoniais sukčiais ir jų žydėjimas vienybėje su jėgos struktūromis tai jau yra karinės policijos reikalai, bet dar paturbinti, nes kalba eina apie "minų karybą". Nu angliškai tai yra vadinama "mine warfare", nors į lietuvių kalbą tą sąvoką galima išversti nesuklystant ir kaip "pasisavinimo karyba". Čia labai nesudėtingas žodžių žaismas: tai kas tavo yra mano - what is yours now is "MINE". Tad čia ir yra įdomu ta kriptovaliutų "kalnakasyba" ypač kai dabar per karantiną prekybos centrai kaip antai topo centras nepriima atsiskaitymui grynų pinigų, bet priima bitcoin. Tai yra lietuvo piliečiai jau yra kažkokie mužikai palyginus su piratais ir vikingais, kurie ir atsiskaitinėja pinigais kuriuos išanstolino iš žmonių sąskaitų, kuriuos nulitvicidino ir nukrematorino..
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
GG2020-04-22
vo, pirmą kartą taškiui pritariu! mldc Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-04-22
va ir lenda telefoninių sukčių žydėjimo vienybėje ragai pro sudaužytą vieno langelio principą. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?