Pagėgiškis kontrabandą gabeno neregistruotu ir nedraustu automobiliu „Seat Toledo“

2020-04-24, VSAT Pagėgių pasienio rinktinės inf.

Autostradoje prie Kryžkalnio pasieniečiai sulaikė Pagėgių savivaldybės gyventoją, kurio vairuotame automobilyje „Seat Toledo“ aptiko 2 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių.

Trečiadienį  Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties skyriaus Pagėgių komandos pasieniečiai, talkinami Tauragės policijos pareigūnų, autostradoje, Raseinių rajono  Kryžkalnio kaimo ribose, patikrinti sustabdė  automobilį „Seat Toledo“ lietuviškais numeriais. Jį vairavęs 31-erių Pagėgių savivaldybės gyventojas važiavo link Klaipėdos.

Pasieniečiai mašinos bagažinėje aptiko 1000 pakelių cigarečių „NZ Gold Super Slims“ ir 1000 pakelių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

Pagėgiškis vairavo transporto priemonę, kuriai neatlikta valstybinė techninė apžiūra. Be to, „Seat Toledo“ neįregistruota bei neapdrausta privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėta administracinės bylos teisena. Už vyrui gresia bauda nuo 5760 iki 6000 eurų ir automobilio konfiskavimas.

Pagėgių savivaldybės gyventojas administracine tvarka bus baudžiamas ir dėl transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimo.

Automobilis „Seat Toledo“ ir cigaretės saugomos Pagėgių pasienio rinktinėje.

 


Straipsnio komentarai

..2020-04-25
atkreipkit dėmesį į "ribbon" vėliavytę kur "užregistruotą" ant bagažinės. Nežinosi kas ir kaip. Labai gali būti kad tie natistiniai ESesininkai iš didelio rašto yra išėję iš krašto. Tai yra jie vykdo įsakymus taip kaip juos "supranta". Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Tonis2020-04-24
nu irgi "prtyingas" neregistruotu vežti... juk policajų kameros automatiškai mato kas be registracijos ir techaso važinėja Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?