Jau leidžiama lankytis pažintiniuose takuose

2020-04-27, am.lrv.lt

Vyriausybei nutarus švelninti karantino sąlygas, nuo šiandien, balandžio 27 d., gyventojams leidžiama lankytis pažintiniuose ir mokomuosiuose takuose, parkuose, atvirose lauko erdvėse esančiuose zoologijos ir botanikos soduose, jeigu užtikrinamas ne mažesnis nei 2 m atstumas tarp asmenų ir (ar) asmenų grupių. Toliau privaloma dėvėti veido kaukes.

Tačiau tebėra draudžiama lipti į apžvalgos bokštus. Medžių lajų takas Anykščių regioniniame parke, Birštono bokštas Nemuno kilpų regioniniame parke ir kiti apžvalgos bokštai kol kas lieka uždaryti.


Straipsnio komentarai

..2020-04-28
Kas įdomu su skinheadais kaip antai veryga ar skvernelis tai ne tiek draudimai, bet "išimtys". Nedarykit klaidos su veryga gali būti kad jis pavirto "skinheadu" ne šiaip sau - gal būt tai lulzboat apie indėnus, kurie dėvėdami galingų plunksnų karūnas (pen-tag-on) lupa oda nuo priešų galvos kai juos skalpuoja: (to) skin (the) head. Nu dabar atseit švelnina karantiną, leidžiama lietuvos duoną iš krematoriumų valgančiam kremui ir grietinėlei jau golfo ir teniso aikštynų žaidimų veikla, bet užsieniečiams vis dar draudžiama atvykti išskyrus visiems kurie yra lygesni negu kiti. Įdomi išimtis specialistams atvykstantys iš užsienio teikti transplantacijos "paslaugų". Nu gali būti kad kalba eina apie kažkokias talibano transvestitų plantacijas. Kryžiuočių misionieriai taip ir vadina savo brexitininkystes. Jie pradeda bažnyčia tai vartoja kalbą atseit kažkas panašaus į medžių sodinima dievų miške: "plant a church". Nu ką mes žinom apie indėnus? Tai visokios knygos apie vinetu ir paskutinius mohikanus parašytos vokietijoje kažkokio Karlo Majaus kuris per visą gyvenimą nebuvo iškėlęs kojos iš savo miestelio vokietijoje. Galingi plunksnuočiai kaip ir šita "redakcija" prigrūsta visokių beraščių kiborgų iš po smaluotų biudžetų žemių. O dabar pas mus šilutėje jau irgi pasirodė tokios pavardės kaip "majus".
Komentaras patinka Komentaras nepatinka