Geriausiu sezono treneriu tapo debiutantas Kęstutis Mačijauskas

2020-04-27

VIKINGLOTTO-NKL 2019-2020 metų sezono geriausiu treneriu tapo „Šilutės“ vairininkas Kęstutis Mačijauskas. Jam atiteks Lietuvoje gimęs SGS laikrodis.

29-erių specialistas šį sezoną debiutavo vyriausiojo trenerio pozicijoje, o jo vadovaujama „Šilutė“ prieš sustabdant sezoną su 27 pergalėmis ir 12 pralaimėjimų buvo užsitikrinusi trečiąją poziciją.

Tai – aukščiausia „Šilutės“ vieta antroje pagal pajėgumą Lietuvos lygoje nuo 2004-2005 metų sezono, kai ekipa laimėjo Lietuvos krepšinio A lygą.

K. Mačijauskas 2018-2019 metų sezone „Šilutės“ komandoje buvo Laimono Eglinsko asistentu ir buvo registruotas komandos krepšininkų sudėtyje, tačiau ant parketo nepasirodė.

Treneris anksčiau pats žaidė VIKINGLOTTO-NKL ir gynė „Šilutės“ bei „Gargždų-Bremenos“ garbę.

Praėjusį sezoną geriausiu Nacionalinės krepšinio lygos treneriu tapo Erikas Kučiauskas, o 2018 metais – Aurimas Jasilionis.

NKL


Straipsnio komentarai

..2020-04-28
"iSGS Watches” is a brand name operated by “Revolution Labs limited”, Hong Kong. Tai kas čia per lietuva tame karališkame (king) honk konge? Tai yra nemažas griovys tarp honk kong ir šilutės. Ir atseit peršoko kažkokie c​ž​vistėliai. Nu angliškai "watch" yra įdomus žodis. Tai ne tik mažas gegutės lizdas kuris nešiojamas ant rankos, bet ir terminas susietas su stebėjimu, matymu, budėjimu, sekimu eg: night watch. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?