Savaitgalį vyko prevencinė priemonė Šilutėje

2020-04-29, Tauragės AVPK inforamcija

Atšilus orams, gatvėse ir keliuose padaugėja pėsčiųjų, dviračių motorinių transporto priemonių, automobilių ir tai įtakoja intensyvesnį eismą. Policijos pareigūnai Šilutės mieste ir rajone nuo balandžio 24 d. iki balandžio 25 d. vykdė prevencinę priemonę dėl pėsčiųjų, vairuotojų pareigų pėstiesiems, neblaivių vairuotojų, pavojingų ir chuliganiškų vairavimo atvejų bei viešosiose vietose daromų nusižengimų ir nusikalstamų veikų kontrolę.

Policijos pareigūnai patruliavo skiriamaisiais ženklais pažymėtais automobiliais bei dviem tarnybiniais motociklais. Prevencinės priemonės metu buvo nustatyta net 30 pažeidimų:

- 10 asmenų vairavo transporto priemones nesegėdami saugos diržo;

- 4 asmenys vairavo transporto priemones, kurios neįregistruotos nustatyta tvarka;

- 1 asmuo vairavo dviratį nedėvėdamas šviesą atspindinčios liemenės, ar ryškiaspalvio rūbo;

- 1 asmuo vairavo dviratį, kai nustatytas lengvas girtumas iki 1,5 promilės;

- 2 asmenys vairavo dviračius kai nustatytas didesnis negu 1,5 promilės girtumas,

- 3 vairuotojams už kitus administracinius nusižengimus pareikštos žodinės pastabos;

- 1 asmuo vairavo transporto priemonę ant kurios pritvirtinti ne tai transporto priemonei skirti valstybiniai numerio ženklai;

- 5 asmenys vairavo transporto priemones neturėdami teisės vairuoti transporto priemones;

- 1 asmeniui fiksuotas karantino pažeidimas;

- 2 asmenys nepakluso tesėtam policijos pareigūno reikalavimui, sustabdyti transporto priemonės (vienas iš jų mopedo vairuotojas, kuris buvo be valstybinio numerio ženklo, neapdraustas, neįregistruotas nustatyta tvarka, be šalmo, ir neturėdamas teisės vairuoti, o kitas motociklo vairuotojas, kuris važiavo be šalmo).

Ateityje policijos pareigūnai ir toliau rengs panašias prevencines priemones siekdami mažinti daromus nusižengimus bei skatindami atsakingiau laikytis taisyklių. Būkite atidūs, atsakingi ir sąmoningi.


Straipsnio komentarai

As2020-04-29
O kodėl policininkai be liemeniu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Airidas2020-04-29
Bet ar jie dabar turetu vygdyti tokias prevencines priemones, kai salyja karantinas, ar labiau turetu ziureti kas nesilaiko karantino reikalavimu, nei gaudyti zmones su dirzais ar be ju?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-04-29
neina suprasti kodėl kažkas ką žmonės supranta kaip normalų policijos darbą pradėjo skaitytis kaip išskirtinė "prevencinė priemonė", tarsi surengė šventę žmonėms. Tai kuo šitie "tarnybininkai" užsiima, kai neužsiima šitokiomis užimtumo "priemonėmis"? Gal jie dirba nuotoliniu būdu spoksodami su monais ar prie monų kai guli ant krematoriumų krosnių ir trindami savo pilvus su kolumbariumų pelenais? Bet nedarykit klaidos. Gali būti kad nemeluoja jeigu šita "prevencinė priemonė" vykdyta ne paprastos policijos, bet kažkokios "išskirtinė" policijos pvz karo policijos, natistinės ESesininkų policijos, jungtinio štabo, jungtinių tautų, pasaulio lietuvių bendruomenės, tt.. Jugi yra lietuvos seimas, bet yra dar ir "uber alles" pasaulio lietuvių bendruomenės seimas. Yra lietuvos konstitucija, bet yra ir pasaulio lietuvių konstitucija ir taip vadinama "charta", kur jie aiškina kad jie kažkaip stebuklingai gimsta lietuviais ir dėl to jais turi "būti". Ta "charta" tai nelietuviškas žodis turbūt čia nuo baltsoslaviško žodžio "čiort". Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Romas2020-04-29
Eilinė Tauraginių pakazūha.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?