Kur atostogauti Lietuvoje?

2020-04-30, Pranešimas spaudai

Jau daug kalbėta apie tai, kad šie metai yra kitokie, nei visi ankstesni. Turbūt dauguma sutiksite, kad apskritai gyvename istoriniais laikais ir prie to turime priprasti. Į užsienį šią vasarą vykti greičiausiai bus galima, bet daugeliui žmonių po ilgos pertraukos teks rinktis atostogas gimtojoje Lietuvoje.

Šiame straipsnyje aptarsime vietas, kur tą galima padaryti tikrai kokybiškai. Tai jums bus tikrai naudinga, kadangi prognozuoti, kada pasaulis grįš į senąjį ritmą taip pat sudėtinga kaip atspėti tris vienodus simbolius kuriuos išsuks lošimų automatai.

Ramus poilsis Druskininkų kurorte

Turbūt daugelis iš mūsų Druskininkuose yra praleidę bent jau savaitgalį. Tačiau patikėkite, ten veiklos jums užteks ir kelioms savaitėms! Druskininkai dažnai tituluojami, kaip Lietuvos gydyklų sostinė. Taip yra nebe reikalo, kadangi šiame mieste rasite begalę sanatorijų.

Be to, Druskininkuose yra įsikūręs vienas iš dviejų šalyje veikiančių vandens parkų, todėl vaikams ten tikrai patiks.

Apskritai Druskininkai eilę metų juda į priekį – turi sniego areną, daugybę aukštos klasės kavinių ir restoranų, be to miestas yra apsuktas nuostabių miškų. Tai tikrai puiki vieta jaukioms, šiltoms, šeimyniškoms atostogoms.

Birštonas – jaukiausias miestas šalyje?

Birštonas pastaruoju metu taip pat rodo itin aukštą klasę. Ieškote mažo kurortinio miestelio, kur viskas būtų pasiekiama tiesiog ranka? Važiuokite į Birštoną vasarą ar kitu metų laiku!

Miestas taip pat garsėja gydyklomis ir nuostabia gamta. Pastarojo išskirtinumas fantastiški kraštovaizdžiai nuo kurių matosi gražiausi šalies reljefai.

Jaunimas gali traukti į vasaros sostinė

Vasaros sostinė Palanga tikrai laukia būrio turistų. Jais įprastai šis miestas ir taip nesiskundžia, o Palanga itin populiari tarp jaunimo. Jei prieš keletą metų kalbėjome apie tai, jog šiame mieste kiek nesaugu, tai dabar situacija keičiasi.

Palanga primena vakarietišką kurortą, kuris puikiai tinka tiek draugų kompanijoms, tiek romantiškai nusiteikusioms porelėms.

Kavinės, naktiniai klubai, atrakcionai, kazino, kitos pramogos – visą tai rasite Palangoje!

Ramūs pajūrio kurortai

Galbūt Palanga nesudomino? Tuomet aplankykite kitus pajūrio kurortus, kurie nepasižymi tokia didele gyvenimo sparta. Kalbame apie tokius miestus kaip Nida ar Juodkrantė.

Nuostabūs paplūdimiai,  unikali gamtos oazė ir tiesiog užburianti jūra lauks jūsų visus metus.

Didieji šalies miestai taip pat lauks vasarotojų

Sostinė Vilnius, šalies širdimi dažnai vadinamas Kaunas ar didžiausias Žemaitijos miestas Klaipėda taip pat pasiryžę priimti turistus.

Nebijokite aplankyti šių miestų ir per atostogas! Juk dažnai keliaujame po Vakarų valstybių sostines – patikėkite, mūsų miestai nuo jų daug neatsilieka.

Apskritai tai unikali galimybė dar kartą pažinti savo šalį. Iškelkite sau klausimą ar Lietuvoje tikrai jau matėte viską. Dabar turite progą „užkardyti“ turimas spragas. Tokios atostogos greičiausiai atsieis pigiau, o jų kokybė tikrai gali nustebinti iš gerosios pusės.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?