Stilingi akinių rėmeliai, ieškantiems ne tik kokybės, bet ir išskirtinumo

2020-05-06

Manoma, kad pirmieji akiniai atsirado Venecijoje, kuomet veidrodžius gaminantys stiklo meistrai pastebėjo, kad sustingęs skaidraus stiklo gabalėlis didina daiktus. Nors kai kurie šaltiniai teigia, kad pats Senovės Romos imperatorius Neronas gladiatorių kovas stebėjo pro nušlifuotą žalios spalvos deimantą. O tai reiškia, kad jau žiloje senovėje žmonės atrado akinių poreikį. Vadinasi atsirado poreikis ir akinių rėmeliams.

Pirmųjų akinių pirmieji rėmeliai buvo gaminami iš medžio, metalo, banginio ūsų, vielos ar net odos. Gana dažnai akinius tvirtindavo ir į auksinius rėmus. O senieji Aliaskos gyventojai eskimai rėmelius akiniams gamindavosi iš kaulų.

Laikui bėgant ir technologijoms tobulėjant, keitėsi ir pačių akinių gamyba, ir jų stilius bei rėmeliai. Šiandieną akinių rėmelių gamybai skiriami įvairūs metalai, jų deriniai bei plastikas. Tačiau pastaruoju metu pasaulyje vis labiau populiarėja ekologinės idėjos, kurios akinių gamintojus įkvėpė sugrįžti į senuosius laikus ir rėmelių gamyboje naudoti natūralius, biologiškai skaidžius komponentus: medį, gyvūnų ragus, kaulus, odą.

Akinių rėmeliai: kokius išsirinkti?

Optikos salono glasses on specialistai teigia, jog konkretaus modelio akinių rėmelių pasirinkimas yra individualus kiekvieno pirkėjo sprendimas. Jis gali būti paremtas tiek asmeniniu požiūriu į žmogų supančią aplinką, estetikos bei stiliaus idėjomis, ir finansinėmis galimybėmis. Žinoma, ne paskutinėje vietoje ir medžiagos, iš kurių pagaminti akinių rėmeliai- nuo to priklauso akinių ilgaamžiškumas, jų susidėvėjimo laikas. Todėl prieš renkantis rėmelius, reikėtų pagalvoti apie tai, ar akinius nešiosite kasdien, ar dėvėsite tik tam tikromis progomis.

Ieškodami konkrečiai Jums tinkančių akinių rėmelių, pirmiausia turėtumėte racionaliai įvertinti savo veido formą ir pasitarti su kvalifikuotais optikos salono darbuotojais – jie parekomenduos kelis skirtingo dizaino modelius. Tačiau ką daryti tiems, kurie neturi laisvo laiko nuvykti į saloną? Ogi pasinaudoti nuostabiu glasses on pasiūlymu! Mūsų internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti tokius rėmelius, kurie Jums atrodo patys patraukliausi ir parsisiųsti juos namo. Ramiai sau pasimatuoti, o jei nepatiks, grąžinti atgal. O svarbiausia žinia ta, kad siuntimas Jums visiškai nieko nekainuos! Tad jei pasivaikščioję po virtualias glasses on lentynas surasite Jums simpatiškus akinių rėmelius, parašykite mums, ir mes padėsime juos pasimatuoti net neišeinant iš namų.

Platus akinių rėmelių pasirinkimas iš pasaulyje garsių kolekcijų

,,glasses on‘‘ prekių asortimentas atnaujinamas nuolat. Mūsų lentynose rasite garsiausių pasaulio prekės ženklų ir gamintojų akinių rėmelių kolekcijas: CELINE, Lindberg, Jacques Marie Mage, Andy Wolf, Saint Laurent, Gucci, Fendi, Dita, Dior, Retrosuperfuture, Tom Ford, L.G.R ir t. t.. Bei kitų, tiek išskirtinių, tiek mažiau žinomų prekės ženklų rėmelius akiniams.

Savo prekes atnaujiname ne tik atsižvelgdami į pasaulyje vyraujančias mados tendencijas, bet ir į nepriekaištingą kokybę. Tad užsukę į glasses on internetinę parduotuvę rasite ne tik garsiausių mados namų kolekcijas, bet ir skandinaviškų bei japoniškų rankų darbo gaminių, kurie dėl savo ilgaamžiškumo žinomi visame pasaulyje.

Mums labai svarbi Jūsų akių istorija, tad padarysime viską ką galime, kad ji tęstųsi ilgai ir laimingai.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?