Paminėta Šv. Agotos diena

2015-02-09, Šilutės r. savivaldybės informacija

Šilutės neįgaliųjų draugijos nariai kuria naujas tradicijas ir pakvietė savo draugijos narius ir Savivaldybės atstovus kartu paminėti Duonos dieną. Kunigas Stasys Toleikis, šventindamas Neįgaliųjų draugijos narių keptą duoną, linkėjo, kad visus susirinkusiuosius visada užtartų kankinė Šv. Agota.

Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis pasidžiaugė draugijos narių suėjimu, buvimu kartu. „Duonos tema labai svarbi kiekvienai bendruomenei ir jos narių gerovė ilgus amžius buvo matuojama duonos matu. Švęsdami šventę ir būdami kartu, visada prisiminkime duoną kaip šventę, nes be jos nė viena bendruomenė neišgyvena. Tai pats svarbiausias produktas, pagamintas rankomis ir su meile. Linkiu sveikatos ir, kad ant kiekvieno stalo niekada netrūktų duonos“, - kalbėjo Savivaldybės meras.

Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis atkreipė dėmesį, kad duona yra labai svarbus simbolis mūsų bendruomenėje. Pasidžiaugė draugijos narių aktyviu dalyvavimu projektinėje veikloje, darniu bendravimu ir bendradarbiavimu tiek tarpusavyje, tiek sprendžiant įvairias problemas.

Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Dulkytė padėkojo Savivaldybės atstovams bei dekanui Stasiui Toleikiui ir įteikė Neįgaliųjų draugijos narių kurtas dovanas. 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar lankėtės Sausio 13-osios minėjimo renginiuose?