„Tele2“ atnaujina prekybos tinklo veiklą klientams – atidaromas salonas Šilutėje

2020-05-07

Sušvelninus karantino apribojimus verslui mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ atnaujina savo prekybos tinklo veiklą – atidaromas operatoriaus salonas Šilutėje.

„Puikiai suprantame, kad didelei daliai mūsų klientų salonai – ypatingai svarbūs. Reaguodami į klientų poreikius, laikydamiesi naujausių Vyriausybės nutarimų ir griežtų sveikatos apsaugos reikalavimų, atnaujiname salonų veiklą,“ – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

„Tele2“ salonai veiklą atnaujino nuo balandžio 23 dienos.

Palaipsniui bus atidaryti ir kiti salonai, pilną veikiančių pardavimo vietų sąrašą ir jų darbo laiką rasite https://tele2.lt/privatiems/kontaktai.

Operatorius atidarė saloną Šilutėje adresu – Lietuvininkų g. 39. Salono darbo laikas: nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00–18:00 val. (pietų pertrauka 13:00–14:00 val.).

Iš viso šiuo metu atidaryti jau 59 „Tele2“ salonai. Vilniuje atidaryta vienuolika salonų, Kaune – penki salonai, Klaipėdoje – trys salonai, po du salonus atidaryta Šiauliuose ir Panevėžyje.

Taip pat po vieną saloną atidaryta Alytuje, Anykščiuose, Druskininkuose, Elektrėnuose, Gargžduose, Ignalinoje, Jonavoje, Joniškyje, Jurbarke, Kaišiadoryse, Kėdainiuose, Kretingoje, Lazdijuose, Marijampolėje, Mažeikiuose, Palangoje, Pasvalyje, Plungėje, Prienuose, Rokiškyje, Šakiuose, Šalčininkuose, Šilalėje, Kelmėje, Kupiškyje, Širvintose, Skuode, Švenčionyse, Tauragėje, Telšiuose, Ukmergėje, Utenoje, Vilkaviškyje, Visagine ir Zarasuose.

Kiekviename salone siekiant užtikrinti klientų ir darbuotojų saugumą bus įrengtos specialios, saugų atstumą užtikrinančios pertvaros.

Salone vienu metu lankytis galės tiek klientų, kiek jame yra laisvų pardavėjų. Tarp darbuotojų bus laikomasi saugaus 2 metrų atstumo. Taip pat dėl saugumo reikalavimų, per dieną bus aptarnaujamas ribotas kiekis klientų.

Operatorius ragina klientus būti supratingais ir pasirūpinti savo ir aplinkinių sveikatos saugumu – vizito salone metu mūvėti vienkartines pirštines ir dėvėti kaukes.

Salonuose bus laikomasi ir kitų saugumo priemonių – dezinfekuojamos patalpos ir dažnai liečiami paviršiai. Salonus patys darbuotojai dezinfekuos dienos metu, po kiekvieno kliento apsilankymo. Taip pat kiekvieną vakarą, užbaigus darbą, dezinfekcinius darbus atliks ir profesionali valymo komanda.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!