Kaip išsirinkti tinkamiausią automobilį?

2020-05-13, Pranešimas spaudai

Automobilio pirkimas – tikrai atsakingas procesas. Į jį kiekvienas iš mūsų turėtų žiūrėti labai atsakingai. Padarę klaidą galite ilgai dėl to gailėtis ir turėti didelį galvos skausmą ilgiems metams.

Šiame straipsnyje pasistengsime patarti, į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant automobilį.

Pasikvieskite savo srities ekspertą

Pirmasis patarimas – būtinai pasikonsultuokite su žmogumi kuris dirba automobilių srityje ar bent jau gaudosi šioje srityje. Tokiu pažįstame kiekvienas. Taip, galbūt kartais prašyti paslaugos nėra labai malonu, bet geriau atsidėkoti nuperkant saldainių dėžę nei padaryti didelę klaidą.

Išmanantis bičiulis padės jums neapsigauti. Perkant senus automobilius dažnai atsiranda kiek gudraujančių pardavėjų, o ir naujų automobilių pardavėjai tikrai girs savo produkciją ir stengsis pakritikuoti konkurentų automobilius. Tad jei nesigaudai pats, geriau pasikliauk ir savo aplinkos žmogaus nuomone.

Finansines galimybes vertink ilgai ir nuobodžiai

Turi trijų tūkstančių eurų biudžetą? Tai dar nereiškia, kad automobilį gali pirkti tik už tiek. Pagalvok, pažiūrėk tokį dalyką kaip automobilio paskolos skaičiuoklė ir pamąstyk – galbūt tau geriau pirkti su paskola?

Reikia suprasti, kad seni automobiliai, kurie, natūralu, kainuoja kur kas pigiau, turi ir gerokai daugiau problemų. Į juos reikės investuoti daugybę pinigų, todėl paskola gali atsipirkti ir būti netgi pigesnis variantas. Nesakome, kad vienintelis variantas yra tik nauji automobiliai, bet naujesnį variantą visuomet reikia apmąstyti.

Paklauskite savęs kiek laiko naudosite šį automobilį

Jeigu perkate automobilį tam, kad dar labiau išlavintumėte vairavimo įgūdžius, yra viena. Tačiau jeigu perkate automobilį su tikslu jį naudoti dešimt, o gal ir dar daugiau metų, tuomet situacija keičiasi iš esmės.

Į tokius klausimus turite sau atsakyti rinkdamiesi automobilį. Jeigu jums jo reikia trumpam, tuomet tikrai reikia mąstyti apie pigus variantus, tačiau jeigu ieškote automobilio kurį naudosite daugybę metų, tuomet geriau mąstyti apie naujesnius modelius, nes juk visi žinome – laikas vietoje nestovi. Automobilis kaip ir mobilusis telefonas, po kelių metų jau būna toli gražu ne naujausias rinkoje.

Peržvelkite net savo šeimos planus

Turite šeimą? O gal planuojate vaikelį? Į tokius dalykus taip pat derėtų atsižvelgti. Juk šeima sunkiai galės važinėti su automobiliu, kuris turi tik dvi atsidarančias duris. Turbūt tokiu atveju reikėtų ir erdvesnės bagažinės.

Į tai visuomet reikia atsižvelgti. Gal jūs dabar šeimos neturite, bet gal turėsite ateityje. Supratote apie ką mes – pažvelkite vienu žingsniu į priekį ir išvengsite ateityje galinčios kilti problemos.

Kur važinėsite?

Vienas iš esminių klausimų perkant automobilį – kur jūs važinėsite? Automobilis kaip ir dviratis – turi skirtingas paskirtis. Turime sportinius, hibridinius, kalnų, miesto dviračius, tai su keturratėmis transporto priemonėmis tas pats.

 Jeigu jūs planuojate važinėti tik į darbą – jums reikia ekonomiško miesto automobilio, bet jeigu ketinate vykti į sodybą, kurią nuo plento skiria vieškelis derėtų pamąstyti ir apie džipą, kuris padės įveikti ir kiek neįprastus reljefus.


Straipsnio komentarai

..2020-05-13
koks keistas pranešimas spaudai. jeigu nueini į tą naujiratai.lt svetainę tai tenais nėra jokių kontaktų, nieko. Tik parašyta kad tai projektas administruojamas "logic4". Bet pats domenas užregistruotas naudojantis email domeno kuris seniau padėdavo susirasti ne ratus, bet batus kažkokioms pornografijoms. UAB logic4 direktorius kažkoks tai malakauskas. Aš pamenu kai gyvenau tarybiniais laikais senam vokiečių statybos name aukštaičių gatvėje tai virš mūsų irgi gyveno malakauskai. Tokia įdomi pavardė jeigu žiūrėti iš graikijos ar kipro pusės, nes "malaka" graikiškai verčiasi kaip kvailys, durnius, tt. Nu gal yra kokie nors "trėmimo" metodai, kur išduodamos žvalgybiniems vergams tarnybinės pavardės, kad nesugalvotų grįžti iš tremties kol neatliks kažkokios užduoties. Nu 1974 metais turkija taip stipriai susibroliavo su kipru, net okupavo pusę kipro teritorijos. Iki šiolei. Kur galvojate pusę kipro gyventojų prapuolė? Dabar šilutė irgi labai švogeriuojasi su turkija, nors kipras europos sąjungos valstybė vis dar okupuotas tos pačios turkijos. Nu jeigu žiūrėti iš karinės pusės tai šilutė turbūt kažkokiose atskaitos sistemose turėtų skaitytis kaip kipro okupantų sąjungininkai. Nepriklausomybės priešai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?