Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

2020-05-15, Tauragės AVPK inforamcija

Paskutiniomis dienomis Tauragės aps. VPK aptarnaujamojoje teritorijoje pareigūnai dažnai praneša apie nustatytus girtus vairuotojus.

2020 m. gegužės 13 d. apie 13.01 val. Pagėgių savivaldybėje, Ropkojų kaime, pareigūnai patikrinimui sustabdė pavojingai manevruojantį automobilį „Opel Zafira“. Prie vairo sėdėjusiai 50-metei moteriai, pareigūnai alkoholio matuokliu nustatė 2,71 promilės girtumą, o antru pūtimu moteris į alkotesterį pripūtė net 3,00 promiles. Vairuotojos atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną apie 19.00 val. Tauragės pareigūnams įkliuvo dar vienas neblaivus vairuotojas. Tauragės mieste automobilio ,,Toyota Corolla Verso’’ vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis. Alkotesteris parodė net 2,02 promiles.

Šilutėje taip pat nestigo girtų vairuotojų. 2020 m. gegužės 14 d. apie 01.40 val. Šilutės rajone, Verdainės kaime, pareigūnai patikrinimui sustabdė akivaizdžiai neblaivų vairuotoją, tačiau vyras girtumo nusistatyti nepanoro. Nepaisant vyro atsisakymo tikrinti neblaivumą, jis bus traukiamas baudžiamojon atsakomybėn.

Pareigūnai prašo vairuotojų važiuoti saugiai, atsakingai, laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, pasirinkti saugų važiavimo greitį, o svarbiausia nesėsti už vairo apsvaigus nuo alkoholio.


Straipsnio komentarai

ŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪ2020-05-15
VIENAS PRASIGĖRĖ DABAR KITAS PRASIGĖRĖ TEISES IR POTO VISA ŠEIMYNĖLĖ VAIKŠTO NOSIM BRAIŽYDAMI DANGU MES ŪKININKAI Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-05-15
koks keistas paskutinis sakinys, tarsi tie pareigūnai kažko nesupranta apie savo pareigų apibrėžimą. Kurie čia pareigūnai prašo? Jugi taip įžeidinėjate žmones. aiškina kažką kas bet kokiam vairuotojui ir taip turėtų būti aišku. Tarsi "pareigūnai" išsiduoda kad jie nėra pareigūnai. Jeigu vairuotojas važiuoja nesaugiai tai jau nebe vairuotojas. Jeigu vairuotojas nesilaiko kelių taisyklių reikalavimų tai toks vairuotojas jau nebe vairuotojas, jeigu vairuotojas nesirenka saugaus važiavimo greičio tai jau nebe vairuotojas, jeigu sėdamasi prie vairo apsvaigus nesvarbu nuo ko kad ir nuo pareigūnysčių tai irgi nebesiskaito kaip vairavimas. aišku yra įstatyme numatyta išimčių kur kai kurie vairuotojai yra lygesni negu kiti vairuotojai ir jiems viskas galima pvz tie patys pareigūnai, diplomatai, pagal SOFA susitarimą JAV ir NATO kariai, tt.. Aš pamenu mano vienas "švogeris", kurio "tėvas" čia atseit šilutėje ne tik kažkoks policininkų viršininkas, bet ir kryžiuočių viršininkas, pas kurį ir bendražygiai policininkai tai nebijodavo sėstis išgėręs butelį ar porą alaus prie vairo. Ai čia šilutė, jam nieko nebūtų. Gali būti variantai kur kažkas neaišku ypač dabar kur lenda tos didžiulės "nuotolinio darbo" gausiai raguotos ylos iš kažkokio smaluotų biudžeto maišo. Gal čia ir kreipiamasi į kažkokius kitokius "vairuotojus", kurie vairuoja nuotoliniu būdu. Jeigu tai kriptologija tai gal tai egzistuoja kažkokioje "būsenoje" su tais visais gameriais ir jų nesamonėmis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?