Šilutėje prie daugiabučio – grėsmingas padegėjų išpuolis: nusitaikė į du būstus

2020-05-16
 V.Balkūno asociatyvioji nuotr.
V.Balkūno asociatyvioji nuotr.

Šilutėje nusikaltėliai prie svetimo būsto durų naktį padegė skudurą ir primėtė statybinių medžiagų, o prie kito buto paliko apdegusį pagalį. Pareigūnai iškėlė baudžiamąją bylą dėl pasikėsinimo sugadinti turtą visuotinai pavojingu būdu.

Padegėjai siautėjo prie Liepų g. esančio daugiabučio. Pareigūnai įtariamųjų dar nenustatė, vyksta jų paieškos. Išpuolio priežastis kol kas neaiški.

lrytas.lt

 


Straipsnio komentarai

..2020-05-16
pastebite kokia keista kalba? "svetimo būsto". Ką reiškia toks "būdvardis"? Kad tame bute gyvena svetimi? ar būna būstai "grobuonims"? Ar čia kažkokia namo rūšis? O gal kad tas butas "svetimas" grobuoniškam nusikaltėliui. Iš kur tokias detales gali žinoti geltonosios spaudos priespauda? Kam tie teismai reikalingi jeigu žurnalistai puikiausiai nuteisia ir nereikia pinigų leisti brangiems buožių rūmams ir buožių imunitetams, kuris egzistuoja tik jų vaivorykščių pilnoje makaulėje. Galvoja kad užsidės juodą chalatą ir medalį tai jau drąsos kelias, prie kurio visi bijos prisiliesti nes baisu tais smirdalais susitepti? Tarp kitko Šilutėje nėra liepų alėjos. Yra liepų gatvė. Komentaras patinka Komentaras nepatinka