Siūloma vidaus tarnybos sistemos pareigūnus atleisti nuo specialiųjų egzaminų

2020-05-26, aad.lrv.lt

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika Seime registravo įstatymo pataisą, pagal kurią neetatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais norintys tapti esami ir buvę vidaus tarnybos pareigūnai, turintys bent vienų metų tarnybos stažą, būtų atleisti nuo specialiųjų egzaminų.  

Tokiems pareigūnams užtektų išklausyti įvadinius mokymus.

Įstatymo pataisa padės užtikrinti didesnį neetatinių aplinkos apsaugos inspektorių skaičių, kelti pasitikėjimą inspektorių veikla, efektyviau bendradarbiauti tiriant galimai padarytus administracinius nusižengimus bei nusikalstamas veikas aplinkos apsaugos ir gamtos išteklių naudojimo srityje.

Aplinkos apsaugos departamentas primena, kad gegužės 12-ąją pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Policijos departamentu prie Vidaus reikalų ministerijos. Ja siekiama užtikrinti bendradarbiavimą aplinkos apsaugos ir gamtos išteklių naudojimo srityje.


Straipsnio komentarai

..2020-05-26
Nors čia ir karinės propagandos makaronai sutepti išgaidintų ir iškultų asmenybių giedojimais. Matai mažeika "registravo" vadinasi jis yra atsakingas, nors jis nieko bendro neturi su tuo įstatymu. Jis kažkoks blogų naujienų kurjeris, kuris pats turbūt niekur ir nebėgioja. Turi turbūt visą svitą visokių "berniukų" ir "mergaičių", kurie ir saugo ministro gražulio kelnių aplinką ir su tuo susietus vidaus reikalus, kur iš baltų žirnių pedofilų klanas iškulia vaivorykštes..
Kodėl tai karinė propaganda. Visų pirma čia kriptografija kuri kaip visada pateikta paramstyta jūsų gerais ketinimais. Žodis "Aplinka" yra labai įdomus žodis, kuris nėra sinonimas su žodžiu "gamta", kur tuos žodžius kryžiuočiai ir kryžmina. Tad kur baigiasi gamta ir prasideda aplinka ar gamtos ištekliai? Tarsi su ta priespauda jie spaudžia aplinką ar gamtą ir tada kažkas jiems "išteka" išteklių pavidalu.
Matot kaip įdomiai reikalinga "kelti pasitikėjimą inspektorių veikla". Čia jau labai raudona vėliava. Čia dar blogiau negu kad ravėti šieną ar sviestuoti sviestą. Čia jau teritorija kur balzamuojamas nabašnikas tam kad atrodytų "gyvesnis" laidotuvėse. Kokie reikalavimai yra inspektoriams: "turintys nepriekaištingą reputaciją aplinkos apsaugos srityje ir neturintys teistumo už sunkius, labai sunkius nusikaltimus ar nusikaltimus aplinkai". Tame ir esmė kad gali būti recidivistai kitose srityse, svarbu kad nebūtų pagauti už rankų kankinant žvėrelius. Tad dabar čia tik "stiprinama" jau esamo pedofilų klano gauja. Kur vietoj egzamino užteks mūsiškiems vienas kitam pašvilpti prieš einant į karines "aplinkos" operacijas. Nu tame ir esmė kad aplinka prasideda ten kur baigiasi jūsų oda ir prasideda oras, kurio jūs neturite teisės kvėpuoti šitame gestapiniame talibano aparteide.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?