„Šilutė" antrąkart per dvi dienas įveikė „Žalgirį-2"

2015-02-10, „Šilokarčemos" informacija
Namų aikštėje rezultatyviausias buvo Evaldas Šaulys, komandai pridėjęs net 26 taškus.
Be traumuoto Deivido Pukio žaidusi „Šilutė" antrą dieną iš eilės begėdiškai parklupdė Kauno „Žalgiris-2" komandą. Namų rungtynėse šeimininkai kauniškius nubaudė rezultatu 79:74, o šeštadienį pamariškiai žalgiriečius darkart pamokė rezultatu 63:70.

Itin svarbi „Šilutės" pergalė

„Šilutės" krepšininkai pademonstravo kovotojų charakterį ir atsitiesę po tragiškos rungtynių pradžios savų žiūrovų akivaizdoje 79:74 nukovė Kauno „Žalgirį - 2". Tačiau nuo pirmųjų rungtynių minučių Šilutės krepšinio salėje užvirė nelygi kova. Sužaidus devynias pirmo ketvirčio minutes  žalgiriečiai tarsi tyčiojosi iš šilutiškių turėdami itin akivaizdų pranašumą 8:27. Pasibaigus pirmosioms dešimt minučių šilutiškiai turėjo 15 taškų deficitą (10:25).

Antrajame rungtynių kėlinyje „Šilutė" vis bandė savo varžovus vytis ir tai jiems puikiai pavyko. Krepšininkai į rūbines išėjo turėdami tik 3 taškų deficitą (40:43). Ir tai, kas vyko po ilgosios pertraukos aikštelėje, ne vienam priminė „fenikso" prisikėlimą iš pelenų. Puikų ir kovingą „Šilutės" krepšininkų žaidimą salėje stebėję sirgaliai negalėjo patikėti tuo, ką mato. 21 min. „Šilutė" pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį (45:43) ir šios pozicijos nepaleido iki pat pabaigos. Pasibaigus trečiam kėlinukui Tomo Masiulio auklėtiniai buvo taip giliai kritę į duobę, kad net ketvirtajame ketvirtyje išsikapstyti nebegalėjo. 79:74 „Šilutė“ šventė ilgai lauktą ir labai reikalingą pergalę, nes ji atnešė galimybę neiškristi iš Nacionalinės krepšinio lygos.

Ko gero, už pralaimėjimą kauniečiai savo skriaudikams manė galintys atsirevanšuoti kitos dienos rungtynėse, tik jau kauniečių salėje. Deja, šilutiškiai ir čia buvo kur kas stipresni. Rezultatu 63:70 darkart pamokė žalgirio dublerius.

Po savaitgalio pergalių „Šilutės“ komanda turnyrinėje lentelėje pakilo į vienuoliktą vietą ir turi 45 turnyrinius taškus.

Rečiau klydusios ir daugiau kamuolių atkovojusios „Šilutės" komandoje, namų aikštėje, rezultatyviausias buvo Evaldas Šaulys, komandai pridėjęs net 26 taškus. Po 16 taškų į svečių krepšį įmetė Edvinas Alundaris ir Bryce Cartwrightas, 10 pelnė Kostas Jonuška.

Išvykoje naudingiausias komandos žaidėjas buvo Eivydas Mološčiakas – 17 taškų, 16 pridėjo Edvinas Alundaris, 13 taškų – legionierius Bryce Cartwrightas, 12 taškų – Evaldas Šaulys.

Namų aikštėje rezultatyviausias buvo Evaldas Šaulys, komandai pridėjęs net 26 taškus. Išvykoje naudingiausias komandos žaidėjas buvo Eivydas Mološčiakas – 17 taškų.