Pirko ,,velnio lašų“, įkliuvo ir išdavė tiekėją

2020-05-28, Tauragės AVPK inforamcija

Tauragėje, trečiadienį policijos pareigūnai užtikrindami viešąją tvarką sustabdė patikrinimui automobilį ,,VW Touran”, kurį vairavo vyras, gim. 1965 m. Apžiūros metu automobilio bagažinės daiktadėžėje buvo rasti septyni buteliai dviejų litrų talpos, kartoninėje dėžėje dar du buteliai dviejų litrų bei vienas butelis priekyje po keleivio sėdyne su skysčiu. Iš viso rasta ir išimta 10 butelių apie 20 litrų skysčio, turinčio specifinio naminės degtinės kvapo. Apklausos metu vyriškis nurodė, kad velnio lašus įsigijo iš vyro, 1972 m., gyvenančio Šilutės r., Vainuto mstl.

Policijos pareigūnai apsilankė ir pas pardavėją, kurio namuose kratos metu rado 90 pakelių ,,Fest” cigarečių nepaženklintų Lietuvos Respublikos nustatyto pavyzdžio banderolėmis, garaže rastos 5 talpos po 10 litrų skysčio su specifiniu naminės kvapu bei apie 1,5 tūkst. grynųjų pinigų. Tiek pirkėjas, tiek pardavėjas policijai nebuvo žinomi.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pardavėjui pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d., už tai gresia jam bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų, o pirkėjui pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 3 d., už tai gresia viešieji darbai, bauda arba laisvės apribojimas.


Straipsnio komentarai

..2020-05-28
vėl velnio lašai ir vėl vainutas. kas čia darosi? jeigu tikėti wikipedijomis ir vrk-pedijomis tai tenais ir yra mero gimtinė ir teritorija. Jeigu neklystu jugi turi ir sankcionuotų velnio lašų lašyklą. Ale vaistinę. Gal čia kažkaip vainutas yra naudojamas, nes tas pavadinimas įdomus vikinginiems kryžiuočių piratams? Nu žinot baltoslavų kalboje žodis "vaina" tai ir yra karas. Rašo wikipedija kad tarybiniais laikais vainuto vidurinėje mokykloje mūsų meras ir buvo karinio parengimo mokytojas. Pas mus trečioje vidurinėje kaip tik tuo metu nebuvo tokio mokytojo. Pamenu kažkurioje jau vyresnėse klasėse, ėjom į antrą vidurinę porą savaičių kad praeiti "vyriškumo mokyklos" ikimokyklinysčių. Dėste mums ten rusiškai mes jį pravardžiavome "gholovnyje ubory", nes jam neidavo rusiškai ištarti nesichacholinant. Mokė kalašnikovo ardymo, šovinių dėjimo į AK47 dėtuvę, šaudymo iš mažo kalibro vintovkių, granatų mėtymo tarp obelų paslapčių, tt.. Bet man rodos ne laurinaitis, nors aš veidų nelabai ir atpažystų, nebent vyksta ostapininkų rakštisteinystės. Nu aš turiu omenyje kad gali būti kad antra vidurinė (tenais buvo vadinama rusų mokykla, nes ten dėstė rusiškai) pravedinėjo ir vainutui tas pamokas, kaip ir kitoms mokykloms. Greičiausiai tai buvo 8 klasė, nes pamenu buvo tas žodžio kišenėje neieškantis klasiokas kuris nebaigė su visais kartu. Ėjo į kažkokią profkę tam kad galėtų daryti "svaiginančią" karjerą valstybės tarnyboje. Va kas įdomu kad jam labai gerai sekėsi šaudyti į tuos taikinius. Aš tada ir supratau, nu kad man turbūt akys išbadytos. Kaip gali į kažką pataikyti jeigu tau nesimato. Kažkas panašaus į nueik nežinia kur atnešk nežinia ką. Tik čia sako šauk va taip kad pataikytų kulka į dešimtuką. Aš jums ne ragana.
Kaip keista kai sako kad policijai tie žmonės nebuvo žinomi. Tarsi čia kažkokie ufonautai, kurie be dokumentų. Tai kaip veikia tos visos programos kur policija bendradarbiauja su bendruomenėmis, yra net bendruomenės pareigūnai, policijos rėmėjai, tt. Nu čia kaip su tuo meru, kur jo biografijoje parašyta kad jisai gimė 1965 m galnės kaime, šilutės rajone. Čia atseit vainuto priemestis. Nu niekas negimdydavo kaimuose. Visos gimdyvės važiuodavo į ligoninę.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?