Birželio 1-ąją kviečiame į koncertą „Ačiū, Lietuva“

2020-06-01, silute.lt

Birželio 1 d. 17 val., prie Šilutės rajono savivaldybės, vyks visą šalį apjungiančios muzikinės akcijos „Ačiū, Lietuva“ koncertas. Koncerte dalyvaus Šilutės kultūros centro kolektyvai:  moterų vokalinis ansamblis „Vaivora“ (vad. Gražina Liaudanskienė), vokalinis ansamblis „Vox Libri“  (vad. Rasa Golubovskienė), sakralinės muzikos kamerinis choras „Laudamus“ (vad. Irena Šemeklienė), mišrus vokalinis ansamblis „Mingė“ (vad. Regina Jokubaitytė),  folkloro ansamblis „Verdainė“ (vad. Regina Jokubaitytė), varinių pučiamųjų instrumentų  ansamblis „Pamario Brass“ (vad. Gražvydas Raila), kantri muzikos grupė „Karčema” (vad. Vygantas Stoškus).

Akcija vyks ir  Šilutės rajono seniūnijų miesteliuose: Švėkšnoje, Bikavėnuose, Rusnėje, Juknaičiuose, Usėnuose, Žemaičių Naumiestyje.

Šilutėje akcija vyks prie Šilutės rajono savivaldybės ir Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčios. Švelnėjant karantinui vėl visi laisviau galime rinktis, bendrauti, dalyvauti renginiuose. Respublikinės muzikinės akcijos „Ačiū, Lietuva“ metu norima padėkoti medikams, pareigūnams, savanoriams, rėmėjams, pardavėjams, vaistininkams ir visiems nuoširdžiai dirbusiems, kad galėtumėm lengviau išgyventi sunkumus.

Akcija norima pasakyti „Ačiū“ , kiekvienam kuris drausmingai ir kantriai laikėsi karantino. Muzikos kalba visa šalis vienu metu renkasi pasakyti „Ačiū, Lietuva“, o Šilutėje padėkosime šilutiškiams ir pasakykime „Ačiū, Šilute“.

LR Vyriausybės inicijuojamos ir Lietuvos kultūros centrų palaikomos muzikinės akcijos „Ačiū, Lietuva“ Šilutėje organizatoriai Šilutės  rajono savivaldybė ir Šilutės kultūros ir pramogų centras.


Straipsnio komentarai

..2020-06-01
čia kryžiuočiai naudoja tą patį trafaretą kaip ir bet kokiose kitose išmisionierintose ir išgenocidintose brexitinėse kolonijose. pvz amerikoje tai yra "thanksgiving". Nu jie čia irgi "dėkoja" kad įsileidote tuos alibabas ir leidotės išlitvidinami. Tai ir yra hearts and minds "skalpavimas", kur ėdamos jūsų širdys ir beprotinami jūsų protai. Tik nedarykit klaidos su padėkos dienomis. Lietuvoje jie jau senai jas diegia ir švenčia pvz su našlaičiais vaikų namų auklėtiniais. Jiems irgi "dėkoja" už organus lasteles kurias tie daktarų grupuotės "indėnai" iš tų vaikučių kamienų ir išlupa išmėsinėja, iščiulpia kraują, tt.. Bet dabar tokia situacija kad į visus ne tik lietuvos bet ir pasaulio vaikus reikalinga žiūrėti kaip į našlaičius, kuriuos kaip įkaitus ir gyvuosius skydus turi pasiėmę savo kalėjimų globoje kažkokie siaubūniniai buožės. Tame ir esmė kad šiuo atveju yra kiti reikalai, nes "lietuva" tai tik žodis, taip kaip "ačiū" yra tik tuščias žodis. Ir negalima net galvoti apie "išbuožinimus", nes buožės tada tuo ir pasinaudos kaip dar viena "misija sibiras". Nu kaip kad žodis "mokėti" ir "išmokti" ar "išmokėti". Jūms neįmanoma sugalvoti kažką "blogo", nes jūs nesuprantate ką reiškia žodis "blogis", ką reiškia D(r)Evil, daktarų grupuotė, tt.
Tad čia ir yra geltonas lietus, kur geros bylos gadintojai apdainuojančiai aiškina kažką apie lietuvos apverktinai lietingą padėti. Va kas įdomu kad mano "kaimynė" nesenai pradėjo dainuoti tame kryžiuočių chore kur dainuoja ir mano statininė klasiokė. Aš ne dėl "klasiokės" pergyvenu, nes ta tai kiek prisimenu tai "kung fu hustle" generolė, buožių buožė. jau nekalbant apie visus tuos makaronus apie saulės mūšio transporto vadybas. Matai ką reiškia "muzikos" talentai kalbų mokinimosi srityje? Nuvažiavo kelias savaites pasikapstyti po braškių lysves ir atseit išmoko švedų kalbą taip kad tinkama užsiimti verslu. Tokia gera klausa. Turbūt kai kapstėsi braškėse švedijos kaime jai tie vikinginiai fiordai visos švedijos komunikacijas į ausis transliuodavo.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?