Pareigūnai tikrino taksi paslaugas teikiančius asmenis

2020-06-02, Tauragės AVPK informacija
pixabay.com iliustracija
pixabay.com iliustracija

Pareigūnai siekdami užtikrinti saugų eismą keliuose, nuolat organizuoja įvairias policines priemones.

2020 m. gegužės mėnesį pareigūnai Šilutės mieste vykdė fizinių ir juridinių asmenų vykdančių taksi ir keleivių vežimo už atlygį paslaugas patikrinimus.

 Patikrinimo metu nustatyta atvejų, kai taksi vairuotojai teikia ne tik asmenų pavežėjimo paslaugas, bet ir alkoholinių  gėrimų pristatymo paslaugas.

Šitokia veikla taksi vairuotojams yra draudžiama.

Gyventojai nerimauja, kad dėl išvežiojamo alkoholio į namus, gali padaugėti nusikaltimų. Vienas iš jų – smurtas prieš kitus šeimos narius.

Pareigūnai pastebėjo ir tai, kad kai kurių taksi vairuotojų automobiliai nebuvo paženklinti įstatymų numatyta tvarka, taip pat ne visais atvejais įjungiamas taksometras.

Pareigūnai atsižvelgdami į gyventojų išsakytas pastabas ir pasitelkdami Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojus, toliau aktyviai tikrins keleivių pavežėjus ir taksi paslaugas teikiančius vairuotojus.


Straipsnio komentarai

ieškokit kaltų o ne kirminų sub 2020-06-03
VAIZDUOJA KAD DIRBA LYG NEŽINOTU JOKIŲ LANDYNIŲ JOKIŲ ALKOHOLIKŲ IR TEKĖJŲ O VAIKŠTO PER BUTUS IŠEILĖS IR IEŠKO NEŽINE KO DARO VAIZDA KAD DIRBA Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-06-02
ką reiškia "tikrino"? sėdo į taksi, paprašė kažkur nuvežti, sumokėjo iš kažkokių "reidui" skirtų "operatyvinės veiklos" pinigų ir po to apsiformino kad atseit reidas. Nu čia vis tiek yra ta veikla kur savi šaudo į savų kišenes, nes visi kurie užsiminėja taksi veikla ir yra "policija". Nu šiuo atveju negalima į tai nepažiūrėti kad čia ir yra korupcija. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
reikia2020-06-02
rimtai patikrinti tikrintojus, po to tikrintojų tikrintojus... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
dar kratas pradėkit daryt 2020-06-02
todėl ir vaikšto po namus kurie žmonės nė prie ko klausinėja absurdiškų klausimų ir gazdiną nieko dėtus žmones Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar skiepysitės vakcina nuo COVID-19?