Šilutėje automobilis partrenkė mažametį dviratininką

2020-06-02, lrytas.lt

Medikai ir policijos pareigūnai skubėjo į eismo įvykį Šilutėje, kuomet po automobilio ratais netikėtai „palindo“ mažametis dviratininkas.

Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, pirmadienį, prieš 10 val., Šilutėje, Stadiono gatvėje, dviračiu važiavęs mažametis, neįsitikinęs, kad tai daryti saugu, pirminiais duomenimis, staiga keitė važiavimo kryptį ir automobilio „Renault Mégane Scénic“ 68 metų vairuotojas neišvengė susidūrimo.

Nukentėjo ir į ligoninę nuvežtas 10 metų berniukas.

Įvykio aplinkybes aiškinosi policija.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

SOS2020-06-02
Alio Savivaldybė kodėl Stadiono gatvėje nėra nei pėsčiųjų nei dviračių tako. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-06-02
keistas straipsnis. tarsi šnekama ne lietuvių kalba, nors atseit iš lryto. tenais ju dirba jau atseit žurnalistikos "specialistai". Skaitant susidaro toks įspūdis kad didžiausia žala padaryta 68 metų vairuotojui, nes jis nesugebėjo išvengti susidūrimo su vaiko minamu dviratuku. Gal tas vairuotojas nesilaikė saugaus greičio taisyklių. Aš senai buvau toje stadiono gatvėje, bet tenais su pėsčiomis ar dviračiu nesmagu eiti, kelkraščio nėra, mašinos laksto, prie įvažiavimo į stadioną pakankamai staigus posūkis. Tarp kitko tik paminėjo kad berniukas avarijoje nenukentėjo, jis nukentėjo tik kai buvo nuvežtas į ligoninę. Neaišku gal sanitarai nešdami numetė nuo laptų, gal ligoninės kieme greitoji pervažiavo per galvą, tt. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?