Gėlės į namus ar biurą – nepelnytai primiršta klasika

2020-06-03, Pranešimas spaudai

Šiandien yra daugybė įvairių būdų pradžiuginti mylimą žmogų ir parodyti jam dėmesį svarbios sukakties ar šventės proga. Gėlę galima nupirkti bet kuriame gatvės prekybos paviljone, įmantriausią dovaną išrinkti vienoje iš daugybės parduotuvių pakeliui į darbą, išskirtinę šokoladinių saldainių dėžę surasti bet kurioje specializuotoje saldumynų parduotuvėje, nes dovanų pasirinkimas šiandien toks didelis, jog neretai apsisuka net galva. Vis dėlto net pati prabangiausia dovana gali nublankti prieš gėlių puokštę, kuri pristatoma tiesiai į mylimo žmogaus namus ar darbovietę. Juk tai siurprizas, intriga, žavi klasikinė tradicija, kuriai abejingų rasti sunku.

Kuomet atidarius duris jus pasitinka dailiu kaspinu perrišta sodriai raudonų rožių puokštė, kiekvienas išgyvename malonų virpulį ir mintyse nudžiungame: „Juk tai nuostabu ir tai skirta būtent man“. Pats faktas, kad saldainių dėžutę ar gėlių puokštę be išankstinio įspėjimo jums pristatė į namus ar radote ją ofise ant stalo, sukuria paslaptingumą. Žinojimas, kad į dovanojimo procesą yra įtraukti kiti, šiuo atveju dovanas pristatanti įmonė, suteikia progai oficialumo. Toks malonus gestas leidžia suprasti, kad tai išjaustas ir apgalvotas dėmesys, o ne paskubomis vien iš pareigos nupirktas daiktas.

Gėlės bet kokiu atveju turi išskirtinę vertę, nors ir nėra visam gyvenimui išliekanti dovana. Juk svarbiausia, kad išlieka maloni emocija, jausmas ir kad dovanota puokštė perduoda esminę žinutę: „Aš myliu tave“, „Ilgiuosi tavęs“, „Esu susižavėjęs“. Net ir mokslininkai sutinka, kad būdamas greta gėlių žmogus jaučiasi žvalesnis, geresnės nuotaikos ir gali patirti pilnatvės jausmą. Beje, yra įrodyta, jog būtent rožių kvapas gali subalansuoti hormonų veiklą ar net sumažinti kraujo spaudimą. Tikra gėlių magija, tiesa?

Užsakyti gėles mylimam žmogui šiandien ypač patogu pasinaudojus internetinių parduotuvių paslaugomis. Yra kelios svarios priežastys, kodėl gėlių užsakymui racionalu pasitelkti internetinę prekybą. Pirmiausia, dovanos užsakovas turi galimybę ramiai ir atidžiai apžiūrėti visą gėlių puokščių ir prie jų parduodamų malonių dovanų asortimentą. Galite pasidomėti gėlių simbolika, ramiai išrinkti būtent tai, kas tiktų žmogui pagal jo pomėgius ar charakterį. Antra, užsakymai internetu įgyvendinami itin greitai ir sklandžiai, todėl galite užsakyti norimą puokštę likus vos vienai ar dviems dienoms iki gimtadienio ar svarbios šventės. Galiausiai, gėlių pirkimas internetu gelbsti jus nuo ilgų dovanos paieškų parduotuvėse. Internetinės parduotuvės gali pasiūlyti itin platų asortimentą, todėl artimiesiems galite padovanoti netikėtą maisto puokštę ar kitą niekur kitur nematytą originalią dovaną.

Turbūt neįmanoma rasti pasaulyje moters, kuri filme matydama nuo gerbėjo puokštę gavusios Džiulijos Roberts šypsnį nors akimirkai nepasvajotų būti aktorės vietoje. Tad atgaivinkime šią puikią tradiciją! Tinkamų gėlių ir puokščių visuomet rasite vardan džiaugsmingų jūsų akimirkų dirbančioje internetinėje gėlių parduotuvėje „Gėlių fėja“.


Straipsnio komentarai

..2020-06-03
nežinau kas čia per neužmirštuoliška klasika tie žydėjimai, bet tie atgimėliai kažkaip vis aiškina kad jie prisimena kažką apie tai kodėl jie laisvi kai žiūri į žydros spalvos gėlytes. Kažkokia klasių kova vyksta. Fėjos, vienaragiai, vaivorykštės, kanopytės, rageliai, raganos, velniai, tt. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?