Jubiliejų sutiko energingoji Kazikė

2020-06-06, „Šilokarčemos“ informacija
Jubiliatė K. Butkienė džiaugėsi parodytu dėmesiu.
Jubiliatė K. Butkienė džiaugėsi parodytu dėmesiu.
Gegužė dovanojo ne tik gražiausius pavasario žiedus, bet ir nuostabų jubiliejų Gardamo seniūnijos gyventojai Kazimierai Butkienei, kurią visi žino kaip energingą ir išmintingą moterį.

Gegužės 25-ąją Gardamo seniūnė Birutė Pocevičienė, viešojo administravimo specialistė Jūratė Mockienė bei socialinio darbo organizatorė Diana Formanikaitė apsilankė pas gardamiškę, gražų ir garbingą 90-mečio jubiliejų švenčiančią Kazimierą Butkienę.

Pasipuošusi plačia šypsena, spindinčiomis akimis visų vadinama tiesiog Kazikė priėmė sveikinimus ir dėkojo už dėmesį. Šią žavią ir pozityvią energiją spinduliuojančią senjorę Gardamo seniūnijoje ir už jos ribų visi žino kaip gerą šeimininkę. Be jos patiekalų, tortų ar pyragų neapsieidavo gardamiškių vestuvės, krikštynos ir kitos šventės. Nors pažiūrėjus į guvią, gerai atrodančią ir išmintingą močiutę, tikrai nepasakytum, kad jai tiek metų. Smagu atvykusiems pamatyti tokią gražia šypsena pasipuošusią jubiliatę. Būkite sveika ir tegul visuomet jus supa artimųjų dėmesys bei meilė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar manote, jog teisingai pasirinkote nepriklausomą elektros tiekėją?