Žemaičių Naumiestyje atvira liepsna degė namas, žuvo žmogus

2020-06-09
A.Vaitkevičiaus asociatyvi nuotr.
A.Vaitkevičiaus asociatyvi nuotr.

Šilutės rajono ugniagesiai antradienį skubėjo gesinti Žemaičių Naumiestyje atvira liepsna degančio namo. Gesinant gaisrą rastas žuvęs žmogus.

Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, pirmadienį apie 11 val. 57 min. gautas pranešimas apie tai, kad Šilutės rajone, Žemaičių Naumiestyje, Laisvės g. atvira liepsna dega gyvenamas namas.

Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente lrytas.lt sužinojo, kad gesinti šio gaisro nusiųstos 3 autocisternos ir autokopėčios.

Gelbėtojams atvykus, dviejų aukštų namas iš tiesų degė atvira liepsna. Gesinant gaisrą apie 12 val. 28 min. rastas žuvusio žmogaus kūnas. Jau žinoma, kad žuvo maždaug 50 metų vyras, o jo tapatybė dar tikslinama.

Apie 13 val. 04 min. gaisras buvo lokalizuotas. Gaisro priežastys kol kas nežinomos.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

..2020-06-09
kas gaudo vištas? čia nėra taip paprasta, nors jau ir šita tema buvo paliesta. Jeigu vištos kaip ir bet kas kitas auginamos dėl kažkokios priežasties - tai yra kažkokia kunigų nauda. Matai vokiečių kalboje karalius "könig" ar "königin" ir skamba panašiai kaip lietuviškas žodis "kunigas". Gal lietuviai ir buvo taip baisiai pavergti kad nelabai suprasdavo kur kieno naudą tie kryžiuočių velniai gaudo. Nu vištas dar gaudo ir lapės, ir vanagai, ir šunys jeigu nesusipratę, tt. Kas įdomu kad vištas gaudo ir gaidžiai. Va lietuvių kalboje žodis gaidys nėra teigiamas epitetas, bet prancūzijoje atvirkščiai gaidys yra valstybinis nacionalinis simbolis. Tad prancūzui būti išvadintam gaidžiu turbūt yra pasididžiavimas ir garbė. Nu čia kalba eina apie tą išgalvoto didžiojo kunigaikščio būtigeidžio batalioną klaipėdoje. Bet vis tiek negalima į šitą ar kitokią agresiją žiūrėti kažkaip "tradiciškai" geriau žiūrėti kažkaip kitaip. Pvz per bremeno muzikantų prizmę. Ten irgi buvo gaidys. Matot nors gieda gaidžiai ir jie gaudo vištas, bet vis tiek tokio žodžio kaip gaididės nėra yra vištidės. Negalima pamiršti kad giedama ir bažnyčiose ir kas įdomiausia gieda ir gaidžiai ir vištos. Nors nežinosi. Pagal drabužius negali nieko spręsti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Va2020-06-09
Vistu gaudytojo komentaras Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-06-09
matot straipsnio antraštė nors ir atseit nemeluojanti, bet labai apgaulinga, kur sudaroma įspūdis kad tas žmogus ir žuvo tame gaisre, nors visiškai neaišku ar tas žmogus jau nebuvo miręs prieš gaisrą. Gal mirė kitame gaisre. Gal mirė kitame mieste, kitoje valstybėje, tt. Gal buvo prieš tai kažkokių gestapininkų kankinamas ir deginamas su lituokliais ir lygintuvais, o kai nukankino tai padegė ir namą kad nuslėpti pėdsakus. Gal tas žmogus kur atseit mirė liepsnose iš tikrųjų pakišo kitą lawoną kad galėtų atrodyti kad pats numirė. Nežinosi su c​ž​vistėliais. Komentaras patinka Komentaras nepatinka